Zkušenosti zákazníků

 • Zkušenost s výrobkem Prostenal

  Datum: 4.3.2011

  Kdysi byly potíže, nyní  jsem bez jakýchkoliv problémů. Prostenal  užívám několik let. Když porovnám poplatky za léky a prostenal je velký rozdíl. Josef, Ostrava

 • Santoin

  Datum: 2.6.2010

  Dobrý den, před rokem byla mému manželovi (31 let) diagnostikována parodontóza. Koupila jsem všechny možné pasty na zkoušku. Žádná mu nevyhovovala, některá pálila, jiná byla příliš slaná... Až jsem narazila na produktovou řadu Santoin. Tato mu nezpůsobuje nepříjemné pocity a co je hlavní, při nynější návštěvě zubního lékaře, konstatoval zlepšení! Věřím, že při dlouhodobém používání se podaří nemoc zastavit, ne-li vyléčit. Moc bych si to přála. Takže směle do toho.

  Petra Glosová

 • Zkušenosti s Acneonem - Lenka

  Datum: 2.6.2009

  No musím uznat ,že se pleť zlepšila..o dost..Zprvu jsem měla strach ,že se to zhorší a nezhoršilo..zatím a doufám,že to půjde všechno jenom k lepšímu. Požívám ho ani ne týden a mylím ,že je to o doost lepší:))

  Lenka, Praha

 • Zkušenosti s Acneonem - Max

  Datum: 1.6.2009

  Již po osmi dnech užívaní, pupínky naprosto zmizely, pleť je teďka uplně jiná, sice se více mastí ale je to důsledek změny, kožního mazu, musím říct že vyrobek je naprosto učinný, věřím že časem bude má pleť naprosto dokonalá.

 • Spokojenost

  Datum: 27.5.2009

  Dobrý den,
  skutečnost, že je koenzym Q10 výborný, mohu jen a jen potvrdit - koenzym od Walmarku mi pomáhá již dlouhou dobu. Stejně tak jsem velmi spokojena s dalšími produkty Walmarku a Natures Bounty, jsou účinné a jedině tyto doporučuji mé rodině a známým již od roku 2001. Velmi si vážím vstřícného přístupu a korektního jednání pracovníků firmy Walmark vůči svým zákazníkům. Za vše vám patří moje poděkování. Přeji vám též pevné a stálé zdraví!

  M.P.Prostějov

 • Poděkování

  Datum: 27.4.2009

  Zdravím všechny z firmy Walmark. Chtěla bych Vám všem moc poděkovat.  Jsem spokojená z vašemi službami a celkovou službou pro zákazníky. Jsem vaše věrná objednavatelka.  Dále jsem spokojena se službou o informacích o lécích od lékařky firmy Walmark, která mi moc pomohla o lécích, které mám používat. Beru totiž léky na vysoký tlak a nevěděla jsem, co s nimi mohu kombinovat.  Ještě jednou děkuji také laskavým a příjemným operátorkám, které mi ve svých silách také mnohokrát poradili.
  DÍKY DÍKY A DÍKY.

 • Marek Jiří - Moje zkušenost s produkty Proenzi

  Datum: 24.4.2009

  Při bolestech kolene, na doporučení známého užívám proenzi téměř tři roky. Bolesti jsou pryč a já se mohl vrátit ke sportu. I když už jen rekreačně, ale i to považuji téměř za zázrak. Díky za něj!

 • Vostřelová Adéla - Chválím!

  Datum: 22.4.2009

  Přeji dobrý den,
  zdravím Vás velice a musím Vás pochválit, vlastně ne Vás, ale Váš produkt URINAL AKUT, za úspěšné zvládnutí jeho role v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

  [pokračování]

 • J.R. - Poděkování

  Datum: 22.4.2009

  Milý Walmarku,

  děkuji Vám všem za Vaši skvělou práci.Balíček mám již doma, vše je v pořádku a ještě navíc dárek, za který moc děkuji!

  Opět jsem si uvědomila,že být členkou Vašeho Klubu zdraví je velice příjemné a výhodné.

  Přeji Vám mnoho úspěchů va Vaší práci!!!

  Hezké dny přeje členka Vašeho Klubu zdraví  J.R.

 • Poliaková Hana - pozdrav a dík :-)

  Datum: 31.3.2009

  Zdravím v redakci !

  Jako členka Klubu zdraví bych chtěla pochválit Váš časopis. Vždy se těším na horoskop a na stránku "Víte, že..." a kolikrát jsem něco z ní i vystřihla na nástěnku v práci. Poutavé je povídání s osobností a láká mě křížovka /opět posílám vyluštění/. Ke psaní mě zviklaly dopisy čtenářů a odběratelů Vašich produktů.

  [pokračování]

předchozí 123

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.