icon
Ženské tělo vyžaduje speciální péči. Nejen intimita, ale také hormonální vyváženost je pro ženu velmi důležitá. Dopřejte proto ženskému tělu tu nejlepší péči. V naší nabídce najdete produkty pro mladé dívky, ale také moudré ženy.

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?
16.08.2022

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?

Zrak je pro člověka nejdůležitějším smyslem. Jeho prostřednictvím získáváme až 80 % informací z okolního světa. Bohužel moderní doba plná počítačových technologií zraku příliš neprospívá a se zhoršenou kvalitou zraku se potýkají mnozí z nás. Onemocnění oka představují závažný zdravotní a socioekonomický problém, a proto je vhodné o zrak pečovat dříve, než se případné oční obtíže projeví. Jaká onemocnění zrak ohrožují a jak o zdraví zraku pečovat?

Letní koupání představuje zvýšené riziko vaginálních infekcí
11.08.2022

Letní koupání představuje zvýšené riziko vaginálních infekcí

Také si neumíte představit léto bez koupání? Ať už milujete bazény, nebo přírodní nádrže, jedno by ženy měly mít na paměti. S letními hrátkami se pojí vyšší výskyt vaginálních infekcí. Důležitou roli v prevenci vaginálních infekcí hraje péče o poševní mikroflóru, která zásadně ovlivňuje intimní zdraví každé ženy.

Artróza aneb jak poznat opotřebované klouby
29.07.2022

Artróza aneb jak poznat opotřebované klouby

Artróza, přesněji osteoartróza, je považována za nemoc seniorů. Artróza se však týká i mnohem mladších pacientů, především sportovců. Artróza může postihnout jakýkoliv kloub, ale nejčastěji artrózou trpí kyčelní a kolenní klouby. Důležitou roli hraje nejen věk, ale i nadváha či přetěžování kloubů. Pokud vás trápí bolesti kolen a kyčlí, máte problém je ráno rozhýbat a jsou-li vaše bolesti závislé na počasí, možná trpíte artrózou.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
07.07.2022

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši
21.06.2022

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši

21. červen je Mezinárodní den jógy. Jóga je spojena s harmonií těla, duše a mysli.

Rybí olej zažívá návrat!
20.06.2022

Rybí olej zažívá návrat!

Už naše prababičky považovaly rybí tuk za nejlepšího pomocníka při podpoře zdraví. A i když o rybím tuku nebylo v posledních desetiletích příliš slyšet, momentálně zažívá tento všelék obrovský návrat.

Darujte krev a darujete život
09.06.2022

Darujte krev a darujete život

14. června je slaven Světový den dárců krve jako poděkování těm, kteří svou krví pomáhají zachraňovat lidské životy. Dárcovství krve je hrdinský čin, ke kterému se ne každý z nás odhodlá. Počet dárců v České republice ale v posledních letech klesá, a to jak v důsledku věku, tak různých onemocnění. Cílem Světového dne dárců krve je také zvýšit povědomí lidí o důležitosti dárcovství, protože nikdo neví, kdy mu něčí krev zachrání život. Přemýšlíte-li, zda se stát dárcem krve, přinášíme vám některé informace o tom, co všechno dárcovství krve obnáší.

Zobrazuji články 1 až 7 z 100 celkem