icon

Široká nabídka doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanější produkty pro více specifické potřeby.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
03.08.2020

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy
28.07.2020

Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy

Každé životní období, kterým ženy prochází, se vyznačuje specifickými potřebami na příjem vitaminů pro podporu zdraví. Někdy však není jednoduché ten správný a vyvážený poměr vitaminů tělu zajistit z kvalitních potravin, a právě v takových případech lze na podporu zdraví využít doplňky stravy. Pokud tápete v nepřeberném množství vitaminových doplňků, poradíme vám, které vitaminy jsou pro ženské zdraví a krásu ty pravé.

Přírodní extrakty dokáží nejen povzbudit
17.07.2020

Přírodní extrakty dokáží nejen povzbudit

Prospějí náladě, pomůžou při stresu, podpoří zdraví. Potřebujete „dobít baterky", víme o něčem, co vás zaručeně vzpruží.

Pozor na letní úrazy!
15.07.2020

Pozor na letní úrazy!

Letní sluníčko nenechá nikoho na pokoji a doslova svádí k tomu, abychom si obuli kecky a vyběhli ven, případně se s nadšením vrhli na zahrádku, která se po dlouhé zimě rychle probouzí k životu.

Plavání spálí tuky a zlepší kondici
10.07.2020

Plavání spálí tuky a zlepší kondici

Plavání patří mezi nejoblíbenější sportovní aktivity aerobního charakteru. Pravidelné plavání přispívá nejen k lepší kondici, ale díky plavání spálíte tuky a budete se cítit lépe. Plavání je vhodné téměř pro každého bez omezení věku a zdravotního stavu. Jaké jsou ty hlavní důvody, díky kterým se vyplatí vyrazit k rybníku nebo do bazénu, vám přinášíme.

Kegelovy cviky, pomoc při inkontinenci, záchrana při bolesti zad i zpestření sexuálního života
01.07.2020

Kegelovy cviky jsou známé také jako cviky na posílení svalů pánevního dna (oblast pochvy, konečníku a močové trubice). Jde o speciální cviky, které jsou prospěšné nejen ženám, ale i mužům. Kegelovy cviky pomáhají ulevit od bolesti zad, pomáhají s inkontinencí a pozitivně ovlivňují sexuální život. Více se o Kegelových cvicích dozvíte v našem článku, včetně instruktážních videí, jak tyto zdraví prospěšné cviky provádět.

Darujte krev a darujete život
13.06.2020

Darujte krev a darujete život

14. června je slaven Světový den dárců krve jako poděkování těm, kteří svou krví pomáhají zachraňovat lidské životy. Dárcovství krve je hrdinský čin, ke kterému se ne každý z nás odhodlá. Počet dárců v České republice ale v posledních letech klesá, a to jak v důsledku věku, tak různých onemocnění. Cílem Světového dne dárců krve je také zvýšit povědomí lidí o důležitosti dárcovství, protože nikdo neví, kdy mu něčí krev zachrání život. Přemýšlíte-li, zda se stát dárcem krve, přinášíme vám některé informace o tom, co všechno dárcovství krve obnáší.

Zobrazuji články 1 až 7 z 56 celkem