Velice si vážíme toho, že jste našimi členy a víme, že netrpělivě čekáte, kdy se s Vámi podělíme o nový věrnostní program. Čekání na nový věrnostní program bylo opravdu dlouhé a my Vám velmi děkujeme za trpělivost. Nyní bychom Vám rádi představili věrnostní program, který by Vám měl přinést spoustu výhod.

Tento věrnostní program ovšem stále není úplně u konce, snažíme se ho zlepšovat a přinášet Vám další výhody.

Základní princip programu připadá v přiřazení jednotlivých členů Klubu zdraví do dvou základních skupin (GOLD a SILVER). Do skupiny GOLD budou zařazeni klienti, kteří nakoupili v uplynulých 365 dnech nad 3 990 Kč, do skupiny SILVER budou zařazeni klienti jejich objednávky přesáhly hodnotu 2 490 Kč. Pro jednotlivé skupiny jsou nastaveny individuální slevy, pro členy GOLD je nastavena trvalá sleva 8 %, pro členy SILVER pak sleva činí 4 %.

Tyto slevy se také dají kombinovat s jinými marketingovými akcemi, které jsou běžně na webu spuštěny. Příklad: pokud tedy je na Klubu zdraví 20 % sleva na Prostenal, zákazník ve skupině GOLD má automaticky slevu nastavenou na 28 %).

Pokud zákazník v 365 dnech nenakoupí a jeho částka se tak sníží pod 2 490 Kč je člen programu přeřazen do nižší skupiny, která nemá tyto výhody a trvalé slevy. Před vypršením finančního minima je zákazník vždy informován e-mailem, případně telefonicky.

Kromě slev jsme pro Vás také připravili řadu dárků za Vaše nákupy, kterými Vás chceme odměňovat. Můžete se tedy těšit na zábavné, ale zároveň praktické dárečky.

Na co vše se tedy můžete těšit v novém Věrnostním programu?

• trvalé slevy ve výši 8 % nebo 4 % po dobu 365 dní
  • další slevy v rámci marketingových akcí
  • hodnotné dárky jako pozornost k Vašim nákupům
  • zvýhodněný program „Doprava zdarma“ při nákupech za 590 Kč nebo 490 Kč
  • možnost bezplatné konzultace Vašich zdravotních problémů s našimi lékaři prostřednictvím Vašeho účtu nebo e-mailem
  • 4krát ročně časopis Klubu zdraví
  • každý měsíc 10 nových článků o zdraví a zdravém životním stylu

Tolik lidí už využilo náš
věrnostní program

Ptáte se nás

Jsem Vašim zákazníkem a mám své klientské číslo, musím se do programu znovu registrovat?

Je členství v klubu opravdu bezplatné?

Mohu se případně z Klubu Zdraví odhlásit?

Jak zjistím, v jaké kategorii Věrnostního programu se nacházím?

Kdy se stanu členem skupiny GOLD nebo SILVER a jak dlouho mohu v této skupině zůstat?

Položit dotaz

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.