Řešíte problémy se svou hmotností a cvičení a správná strava nepomáhá? Podpořte procesy hubnutí vhodnými přípravky. Nezapomeňte však, že hubnutí ovlivňuje nejen správná strava, cvičení, ale také dostatečný pitný režim a kvalitní spánek.
Fit recepty na večeře nejen pro diabetiky

Fit recepty na večeře nejen pro diabetiky

14. dubna si každoročně připomínáme Světový den monitoringu diabetu, který již v roce 1950 vyhlásila Mezinárodní federace diabetu. Cílem tohoto významného dne je připomenout si důležitost sledování hodnot glykémie a zlepšit kvalitu života osob s diabetem. Nezbytnou součástí života pacientů s diabetem je pravidelná a kvalitní strava, a proto nejen diabetikům, kteří si musí pečlivě sledovat skladbu svého jídelníčku, přinášíme tipy na zdravé večeře.

Tradiční velikonoční moučníky o něco zdravěji
08.03.2024

Tradiční velikonoční moučníky o něco zdravěji

Rozhodli jste, že si letošní velikonoční pečení necháte ujít, protože jste stále neshodili kila nabraná během zimy? Tak to oceníte naše tipy na velikonoční recepty v poněkud zdravější variantě. Vždyť kdo by si nechal ujít svátky jara bez beránka, jidášů a mazance?!

Sportujete? Nezapomínejte tělu doplnit hořčík!

Sportujete? Nezapomínejte tělu doplnit hořčík!

Nejen vrcholoví sportovci, ale i ti rekreační, by neměli zapomínat na dostatečný příjem minerálních látek, které podpoří nejen sportovní výkon, ale také regeneraci organismu po něm. Jednou z nejdůležitějších minerálních látek, které organismus před i po náročných výkonech ocení, je hořčík!

Nový rok jako ideální start ke zdravému stravování
02.01.2024

Nový rok jako ideální start ke zdravému stravování

Začít se stravovat zdravěji je jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí. Abychom vaši snahu podpořili, poradíme vám, jak takový zdravý jídelníček sestavit. Možná budete překvapeni, protože stačí se řídit třemi jednoduchými pravidly, kterými jsou pestrost, pravidelnost a střídmost.

Kolik spálit kalorií?
08.08.2023

Kolik spálit kalorií?

Patříte k těm, kteří úzkostlivě sledují počet přijatých kalorií ve snaze zhubnout? Pak se zaměřte nejen na samotný počet kalorií, ale také na množství energie, kterou jste v daný den spálili. Poradíme vám, jak energetickou bilanci správně hodnotit, protože doporučený kalorický příjem je individuální.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
18.07.2023

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši

21. červen je Mezinárodní den jógy. Jóga je spojena s harmonií těla, duše a mysli.

Zobrazuji články 1 až 7 z 12 celkem