icon
Společnost STADA PHARMA CZ v České republice zastupuje přední německou farmaceutickou společnost STADA Arzneimittel AG, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej generických a originálních přípravků. V současné době je STADA Arzneimittel AG zastoupena ve více než 31 zemích světa a řadí se mezi globální lídry na světovém trhu s generickými léky.
Rozpraskané paty netrápí jen seniory
31.08.2021

Rozpraskané paty netrápí jen seniory

Praskliny na patách jsou nejen nevzhledné, ale způsobují i bolesti při chůzi. Nejde však pouze o záležitost seniorů. S popraskanými patami se setkávají i ti, kteří po většinu dne stojí. Pokud se rozpraskaných pat nemůžete zbavit, zkuste naše tipy na správnou péči, která je základem zdravých pat.

Jak se připravit na návrat dětí do školy?
24.08.2021

Jak se připravit na návrat dětí do školy?

Přípravu do školy je vhodné zahájit nejen návštěvou papírnictví, ale také návštěvou e-shopu Klubu Zdraví. I když se děti svých vrstevníků už nemohou dočkat, dětský kolektiv znamená nejen zvýšenou nemocnost, ale s obdobím čepic s sebou přináší nevítaného kamaráda v podobě vši dětské. Přípravu na školu proto nepodceňujte a poohlédněte se nejen po sešitech, ale také po našich produktech!

Zbavte děti vší snadno a rychle!
20.08.2021

Zbavte děti vší snadno a rychle!

Dětský kolektiv je ideální prostředí pro šíření parazita, který je postrachem snad všech rodičů školou a školkou povinných dětí. Jde o dobře známou vši dětskou. Jak zbavit dětské vlásky nepříjemných vší snadno a rychle, vám poradíme.

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!
17.08.2021

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!

S blížícím se koncem prázdnin přemýšlí rodiče školkou a školou povinných dětí, jak podpořit jejich imunitu. Dětský kolektiv totiž představuje místo, kde se onemocnění velmi dobře šíří. Podzim a zima jsou období, kdy se ve zvýšené míře vyskytují nejen běžná dětská onemocnění, ale také obávané vši. Být připraven na možná úskalí, která s sebou pobyt v dětské kolektivu přináší, je proto víc než vhodné.

Zůstaňte v létě ve své kůži

Zůstaňte v létě ve své kůži

Během zimy si pokožka působením nízkych teplot vytrpela své. Největší zátěž představuje chlad pro suchou a atopickou kůži. Pokud se dostatečně neošetřuje, může následně zarudnout, svědět a praskat. V okamžiku, kdy teploty „vylezou“ výše, pokožku odhalujeme jen s obavami. Přechod z chladného období do léta představuje pro pokožku úlevu. Důležitá je však hydratace a správná regenerace. Pokud jste je v zimě zanedbávali, začněte s ošetřujícími a přípravnými kúrami hned teď.

Těžké, unavené a oteklé nohy, znáte to také?
17.08.2021

Těžké, unavené a oteklé nohy, znáte to také?

Nohy jako z olova, oteklé kotníky, vystouplé žíly…kde jsou ty časy, co byly naše nohy radost pohledět? To byly časy před nástupem problémů s cirkulací krve v končetinách.

Zobrazení: 1920
Načerpejte energii ze sluníčka!
29.07.2021

Načerpejte energii ze sluníčka!

Lidé byli odjakživa zvyklí řídit se sluncem. Jeho paprsky nás každé ráno budí a ohlašují příchod nového dne. Při východu slunce se otevírají květy a začínají zpívat ptáci.

Zobrazuji články 1 až 7 z 18 celkem