icon
Společnost STADA PHARMA CZ v České republice zastupuje přední německou farmaceutickou společnost STADA Arzneimittel AG, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej generických a originálních přípravků. V současné době je STADA Arzneimittel AG zastoupena ve více než 31 zemích světa a řadí se mezi globální lídry na světovém trhu s generickými léky.
Seboroická dermatitida u dětí i dospělých
26.07.2022

Seboroická dermatitida u dětí i dospělých

Seboroická dermatitida se netýká jen dospělých, ale postihuje i děti. Onemocnění vzniká bez alergického podkladu a objevuje se zejména u novorozenců a dospívajících. Ačkoliv seboroická dermatitida není závažná, jde o nepříjemné chronické a často recidivující onemocnění, které zejména u dospívajících negativně ovlivňuje i psychiku.

10 tipů pro zdravý spánek v horkých letních dnech
04.07.2022

10 tipů pro zdravý spánek v horkých letních dnech

Tropické letní teploty negativně ovlivňují zdraví nejen kardiaků, ale mohou negativně ovlivňovat zdraví i zcela zdravých lidí. Jednou z věcí, které v létě špatně snášíme, jsou horké letní noci, které znesnadňují náš spánek. Pokud i vy patříte k těm, kteří v horkých letních dnech bojují s nespavostí, máme pro vás tipy, jak tropické noci zvládnout.

Vlasy jsou zrcadlem našeho zdraví
09.05.2022

Vlasy jsou zrcadlem našeho zdraví

Všimla jste si, že vám poslední dobou zůstávají v hřebeni stále větší chomáče vlasů? To může mít celou řadu příčin – počínaje nešetrnou péčí přes různé hormonální změny a příliš častý stres až po nedostatek některých důležitých živin.

Den matek se blíží! Podpořte zdraví a krásu vašich maminek letos něčím výjimečným!
03.05.2022

Den matek se blíží, a proto na tento významný den nezapomeňte. Čím jsme starší, tím více si uvědomujeme, že maminka je tou nejdůležitější osobou našeho života, a proto ji ani letos nezapomeňte potěšit malým dárkem. Doplňky stravy na podporu zdraví a krásy ocení maminky jakéhokoliv věku.

Jarní únavě se snažte předejít
20.04.2022

Jarní únavě se snažte předejít

Znečistěné životní prostředí, stres, nedostatek pohybu a odpočinku, nevyvážená strava, dlouhodobý nedostatek slunečního svitu, to všechno jsou jevy, jejichž působení vyvolává v lidském těle řadu obtíží. Projevovat se mohou jako nespavost, pocity psychického a fyzického vyčerpání, oslabená imunita a často únava, se kterou se potýkáme zejména na jaře. Nepříjemná jarní únava možná trápí i vás, a proto vám přinášíme tipy, jak s ní účinně bojovat.

Jaro přichází a s ním i pylové alergie
01.04.2022

Jaro přichází a s ním i pylové alergie

Je tu jaro a s ním i nepříjemné pylové alergie. Slunce svítí a všechno kolem kvete. Pro většinu ideální počasí. Bohužel ne pro alergiky. S jarem se totiž probouzí řada pylových alergenů. Pokud patříte mezi ty, kteří právě bojují s neustálým kýcháním, rýmou a slzením očí, je dobré se zamyslet, zda na vině nejsou právě pylové alergeny.

Nenechte jarní únavu, aby vás zdolala!
24.03.2022

Nenechte jarní únavu, aby vás zdolala!

Cítíte se unavení a vyčerpaní, jste stále skleslí a pěkné počasí vám nedělá radost? Pak na vás patrně dopadla jarní únava, která se po zimě vyhne jen málokomu. Tipy, jak s jarní únavou bojovat, abyste si užívali jaro plni energie a elánu, najdete právě v tomto článku.

Zobrazuji články 1 až 7 z 37 celkem