icon
Obsahuje prémiové, komplexní multivitaminy s minerály. Spektrum Energie a Spektrum Imunita obsahují vitaminy ve 100 % denní dávky v 1 tabletě. Obsahuje 6 vitaminů – B6, B12, kyselina listová, vitamin C, vitamin D3 a vitamin A, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Z minerálních látek obsahují měď, zinek, selen a železo, které pomáhají udržovat normální funkci imunitního systému.
Jarní očista podle ajurvédy

Jarní očista podle ajurvédy

Ajurvéda je celostní systém podpory zdraví, s kořeny sahajícími až do Indie, do doby před více než 5 tisíci lety. Ajurvéda vychází ze znalostí a zkušeností indických mudrců, kteří se snažili udržet v těle harmonii a rovnováhu za pomoci bylinných prostředků, masáží, jógy a meditace. I dnes je ajurvéda oblíbenou alternativní cestou péče o zdraví. Chcete-li jarní očistu podle ajurvédy vyzkoušet a být po zimě opět v kondici, poradíme vám, jak na to!

Kdy to ženy mají nejtěžší?

Kdy to ženy mají nejtěžší?

I vy kolem sebe jistě máte ženy silné, odhodlané, které nic nezastaví. Na každou ženu však někdy přijde chvíle, kdy jí není do zpěvu. Psychické rozpoložení závisí však nejen na aktuálním zdravotním stavu, ale také na tom, v jaké životní etapě se žena zrovna nachází. Každé životní období je jiné a těžko říct, které je pro ženy nejnáročnější. První menstruace, období těhotenství a porodu, menopauza? Jedno však mají životní etapy společné. V každém věku se ženy mohou cítit skvěle!

Vánoce, svátky klidu, pokoje a zdraví

Vánoce, svátky klidu, pokoje a zdraví

Co nevidět tu budou nejkrásnější svátky roku, Vánoce. Ne vždy je však adventní čas obdobím klidu a pokojného rozjímání. Předvánoční stres, spojený se sháněním a nakupováním dárků, může způsobit, že se to pravé kouzlo Vánoc poněkud ztrácí. Je třeba si uvědomit, že Vánoce nejsou o počtu dárků a o perfektně uklizeném bytě, ale o tom, prožít vánoční svátky ve zdraví s těmi, které máme nejraději. A právě o tom byly Vánoce kdysi.

Jídelníček pro zahřátí těla

Jídelníček pro zahřátí těla

Pokud ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku převažují zeleninové saláty, není se čemu divit, že je Vám stále chladno. Pokrmy z čerstvé zeleniny je vhodné konzumovat v létě, protože mají schopnost organismus ochlazovat. V chladných měsících se vyplatí zařadit do jídelníčku potraviny, které organismus zahřejí, a navíc podpoří imunitu a dodají energii. Víte, co by ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku nemělo chybět?

Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!

Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!

Už jste začali přemýšlet o vánočních dárcích? Pokud nevíte, čím letos svoji rodinu obdarovat, nechte se inspirovat našimi tipy. Vánoční svátky jsou časem, kdy si více než kdy jindy uvědomujeme, na jakých věcech v životě opravdu záleží. A právě zdraví je jednou z nich. Překvapte své blízké dárky, které potěší pod vánočním stromečkem a podpoří zdraví během celého roku.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
18.07.2023

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Jak získat z ovoce a zeleniny co nejvíce vitaminů?

Jak získat z ovoce a zeleniny co nejvíce vitaminů?

Zdravý a pestrý jídelníček obsahující dostatek ovoce a zeleniny je základem celkového zdraví, nicméně důležité také je, v jaké podobě ovoce a zeleninu konzumujeme. A nejen to! Roli hraje také jejich skladování. Máme pro vás tipy, díky kterým mohou být vaše gurmánské zážitky o něco zdravější.

Zobrazuji články 1 až 7 z 28 celkem