icon
Obsahuje prémiové, komplexní multivitaminy s minerály. Spektrum Energie a Spektrum Imunita obsahují vitaminy ve 100 % denní dávky v 1 tabletě. Obsahuje 6 vitaminů – B6, B12, kyselina listová, vitamin C, vitamin D3 a vitamin A, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Z minerálních látek obsahují měď, zinek, selen a železo, které pomáhají udržovat normální funkci imunitního systému.
Matcha čaj osvěží a dodá energii
03.08.2020

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Oslavte s námi Světový den zdraví
06.04.2020

Oslavte s námi Světový den zdraví

„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“ Arthur Schopenhauer

Nedostatek vitamínu D nehrozí jen v zimě, ale také na jaře
01.04.2020

Nedostatek vitamínu D nehrozí jen v zimě, ale také na jaře

V zimních měsících trpí nedostatkem vitamínu D až 50 % populace. Proč právě v zimě? Protože část vitamínu D vzniká přímým působením slunečních paprsků na naši pokožku. Je-li na podzim a v zimě málo sluníčka, máme i málo „déčka“. Dostatek vitamínu D podporuje normální funkci imunitního systému. Naopak dlouhodobý nedostatek vitamínu D může mít pro tělo nepříznivý dopad, a proto je důležité vědět, jak jeho nedostatek rozpoznat a z jakých zdrojů ho organismu doplnit.

Jak poznat boreliózu
23.03.2020

Jak poznat boreliózu

V evropských zemích je borelióza nejběžnějším infekčním onemocněním přenášeným ze zvířete na člověka. Základním předpokladem úspěšné léčby je včasné rozpoznání nemoci. Mnoho lidí má boreliózu spojenou jen s červenou skvrnou na kůži po přisátí klíštěte. Borelióza má ale mnohem více příznaků, kterým je třeba věnovat pozornost. Jak boreliózu rozpoznat a jak se před ní chránit? To jsou nejčastější otázky, na které přinášíme odpověď.

Zázvor, pomocník při nachlazení i nevolnosti

Zázvor, pomocník při nachlazení i nevolnosti

Pokud patříte mezi milovníky zázvoru, určitě jste zaznamenali, že zázvorové nápoje se pomalu stávají stálicí v mnoha kavárnách a restauracích. Právě v chladných měsících je zázvorový čaj, který zahřeje, velmi oblíbený. I když je zázvor obecně znám jako zdravá rostlina, má i své negativní stránky v podobě nežádoucích účinků. Jaké jsou jeho léčebné účinky a jak ho užívat, aby neuškodil, vám přinášíme. A pokud nevíte, jak správně uvařit lahodný zázvorový čaj či osvěžující limonádu, čtete správně.

Když nám chybí vitamíny

Když nám chybí vitamíny

K tomu, aby lidské tělo mohlo fungovat tak jak má, potřebuje vitamíny a minerály. Pokud nám chybí vitamíny, onemocníme, protože tělo není schopno se bránit všudypřítomným virům a bakteriím. Nedostatek určité skupiny vitamínů se v organismu vždy projeví. Z tohoto důvodu je nutné zajistit tělu dostatek vitamínů ještě před tím, než budou chorobné změny patrné.

Co se skrývá za bolestí ucha?
21.11.2019

Co se skrývá za bolestí ucha?

Bolest ucha má většina z nás spojenou s dětstvím. Bolestmi ucha bývají nejvíce postiženy děti, ale může potkat i dospělé pacienty. Bolest ucha má mnoho příčin, z nichž nejčastější je zánět středního ucha a zánět zevního zvukovodu. Bolest ucha dokáže malé i velké pacienty pěkně potrápit, a proto by neměla být podceňována.

Zobrazuji články 1 až 7 z 8 celkem