Speciální požadavky – Články

Stravujete se vegetariánsky nebo dokonce vegansky? Trápí vás intolerance na lepek nebo laktózu? Pak jste ve správné kategorii. Právě zde najdete produkty, které odpovídají speciálním stravovacím návykům. Ne vždy je jednoduché najít doplňky stravy, které by respektovaly vaše specifické zdravotní a stravovací požadavky jako je např. intolerance laktózy a lepku. Stejně tak může být obtížné najít ty správné produkty pro vegetariány a vegany. Klub zdraví myslí i na ty, kteří hledají kvalitní doplňky stravy zohledňující jejich zdravotní potřeby a osobní preference.

Podkategorie

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši
21.06.2024

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši

21. červen si připomínáme Mezinárodní den jógy, která je neodmyslitelně spjata s harmonií těla a duše. Jóga kombinuje fyzické pozice (ásany), dechová cvičení (pránájáma) a meditaci k dosažení rovnováhy těla a mysli. Jóga má mnoho variant, ze kterých si může každý vybrat přesně tu, která odpovídá jeho zdravotnímu stavu a kondici. Jóga má blízko k buddhismu, a proto vám přinášíme také pár Buddhových citátů, které Vám projasní den.

Přečtěte si více
Zobrazení: 3905
Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!
03.11.2023

Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!

Už jste začali přemýšlet o vánočních dárcích? Pokud nevíte, čím letos svoji rodinu obdarovat, nechte se inspirovat našimi tipy. Vánoční svátky jsou časem, kdy si více než kdy jindy uvědomujeme, na jakých věcech v životě opravdu záleží. A právě zdraví je jednou z nich. Překvapte své blízké dárky, které potěší pod vánočním stromečkem a podpoří zdraví během celého roku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 709
Nejčastější příčiny svědění kůže
21.08.2019

Nejčastější příčiny svědění kůže

Svědění kůže je velmi nepříjemné, což jistě zažil každý. Zatímco krátkodobé svědění kůže nás většinou nemusí znepokojovat, dlouhodobé obtíže by nás již měly vést k lékaři. V každém případě je ale důležité zamezit škrábání postiženého místa. Škrábání sice zajistí chvilkovou úlevu, ale hrozí riziko zavlečení infekce a zhoršení stavu. Kdy si můžeme pomoci sami a kdy obtíže konzultovat s lékařem?

Přečtěte si více
Zobrazení: 133344