Představení programu

01.10.2010

Střádání čárových kódů je jednoduché – vystřihnu, nalepím, pošlu...

Věrnostní program Klubu zdraví WalmarkAť nakoupíte produkty Walmark v lékárně, nebo prostřednictvím zásilkové služby,
my vás odměníme prostřednictvím věrnostního programu klubu zdraví Walmark  produktem či dárkem.

Hlavním úkolem Věrnostního programu je sbírat a zasílat čárkové kódy z našich výrobků na adresu zákaznického servisu Walmark. Podle jejich hodnoty si pak u nás můžete zdarma objednat výrobky nebo dárky.

kódy 1

kódy 2 kódy 3

kódy 4

1.
Vystřihněte čárový kód z papírové krabičky nebo odlepte z plastového obalu.

2.
Nalepte čárové kódy na papír,
připište své členské číslo a příjmení.
Můžete připsat, jaký výrobek nebo dárek
si přejete za nastřádané Wk poslat.

Nenalepené kódy nemohou být
z technických důvodů zpracovány.

3.
Odešlete (nejlépe jako doporučenou zásilku) na adresu:

Zákaznický servis Walmark, a.s.
Nová tovární 1940
737 01 Český Těšín

Pro zaslání čárových kódů můžete využít objednací kartu, kterou naleznete v sekci "Ke stažení".

Bonusovou hodnotu každého výrobku naleznete v tabulce bonusů, kde je každému výrobku ve sloupci "Bonus" přiřazen určitý počet Walmark korun (WK). Tuto informace naleznete také přímo u každého aktivního balení produktu v našem e-shopu - "Bonus ve Wk".

Hodnotu čárového kódu produktu Walmark si můžete zjistit zde.

Aktuální stav WK na Vašem členském účtu si můžete ověřit po přihlášení na stránkách Klubu zdraví Walmark v sekci "Můj profil".  V případě, že hodnota nastřádaných WK stejná, nebo vyšší, než je objednací cena vámi požadovaného produktu nebo dárku, můžete si objednat tento produkt zdarma (ceny naleznete ve sloupci "Cena v bodech").

V případě objednávky za WK, která nepřesáhne 250 WK Vám bude z Vašeho bonusového konta odečteno 100 WK jako poštovné. Znamená to, že si v tomto případě musíte k ceně objednaného výrobku připočítat dalších 100 WK.

Podrobné informace o věrnostním programu naleznete ve stanovách Klubu zdraví Walmark.