Představení programu

01.10.2010

Střádání čárových kódů je jednoduché – vystřihnu, nalepím, pošlu...

Věrnostní program Klubu zdraví WalmarkAť nakoupíte produkty Walmark v lékárně, nebo prostřednictvím zásilkové služby,
my vás odměníme prostřednictvím věrnostního programu klubu zdraví Walmark  produktem či dárkem.

Hlavním úkolem Věrnostního programu je sbírat a zasílat čárkové kódy z našich výrobků na adresu zákaznického servisu Walmark. Podle jejich hodnoty si pak u nás můžete zdarma objednat výrobky nebo dárky.

kódy 1

kódy 2 kódy 3

kódy 4

1.
Vystřihněte čárový kód z papírové krabičky nebo odlepte z plastového obalu.

2.
Nalepte čárové kódy na papír,
připište své členské číslo a příjmení.
Můžete připsat, jaký výrobek nebo dárek
si přejete za nastřádané Wk poslat.

Nenalepené kódy nemohou být
z technických důvodů zpracovány.

3.
Odešlete (nejlépe jako doporučenou zásilku) na adresu:

Zákaznický servis Walmark, a.s.
Nová tovární 1940
737 01 Český Těšín

Pro zaslání čárových kódů můžete využít objednací kartu, kterou naleznete v sekci "Ke stažení".

Bonusovou hodnotu každého výrobku naleznete v tabulce bonusů, kde je každému výrobku ve sloupci "Bonus" přiřazen určitý počet Walmark korun (WK). Tuto informace naleznete také přímo u každého aktivního balení produktu v našem e-shopu - "Bonus ve Wk" a v každém čísle časopisu Klub zdraví.

Hodnotu čárového kódu produktu Walmark si můžete zjistit zde.

Aktuální stav WK na Vašem členském účtu si můžete ověřit po přihlášení na stránkách Klubu zdraví Walmark v sekci "Můj profil".  V případě, že hodnota nastřádaných WK stejná, nebo vyšší, než je objednací cena vámi požadovaného produktu nebo dárku, můžete si objednat tento produkt zdarma (ceny naleznete ve sloupci "Cena v bodech").

V případě objednávky za WK, která nepřesáhne 250 WK Vám bude z Vašeho bonusového konta odečteno 100 WK jako poštovné. Znamená to, že si v tomto případě musíte k ceně objednaného výrobku připočítat dalších 100 WK.

Podrobné informace o věrnostním programu naleznete ve stanovách Klubu zdraví Walmark.

Tabulku bonusů a cenu produktů ve WK naleznete i v každém čísle časopisu Klub zdraví.

Dárky věrnostního programu jsou přibližně dvakrát ročně obměňovány.