icon
Řada vysoce kvalitních zdravotnických prostředků a doplňků stravy Sinulan poskytuje velmi efektivní péči o dýchací cesty a nosní dutiny. Přináší intenzivní podporu celých dýchacích cest za využití síly z přírody a současně podporuje imunutu. Pečlivě vybrané látky přírodního původu účinkují v harmonii s tělem a podporují zdravé dýchání.
Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. O tom, kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou rozhodnout i přijaté vitaminy a minerály.

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!
17.08.2021

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!

S blížícím se koncem prázdnin přemýšlí rodiče školkou a školou povinných dětí, jak podpořit jejich imunitu. Dětský kolektiv totiž představuje místo, kde se onemocnění velmi dobře šíří. Podzim a zima jsou období, kdy se ve zvýšené míře vyskytují nejen běžná dětská onemocnění, ale také obávané vši. Být připraven na možná úskalí, která s sebou pobyt v dětské kolektivu přináší, je proto víc než vhodné.

Jak probíhá bronchitida u dětí
09.06.2021

Jak probíhá bronchitida u dětí

Za zánětem průdušek stojí ve většině případů virová infekce, jako třeba nachlazení. Tato nemoc může mít buď akutní, nebo chronickou podobu, přičemž u malých pacientů se nejčastěji jedná o akutní formu.

Není kašel jako kašel – jak je od sebe rozeznat
19.05.2021

Není kašel jako kašel – jak je od sebe rozeznat

S kašlem se v rozmarném jarním období potýká kdekdo. Jedná se o zcela přirozený ochranný reflex, kterým naše tělo reaguje na přítomnost cizorodých látek. Abychom se ho však mohli zbavit, je nejprve třeba vědět, o jaký typ se jedná. Na každý druh kašle totiž platí něco jiného...

Jarní únava, nedostatek energie a pylové alergie. Bojujte s nejčastějšími jarními nešvary!
22.04.2021

I když na jaře venku všechno kvete, příroda se probouzí a venku svítí sluníčko, vy se můžete cítit unavení, bez energie, a navíc vás trápí jarní alergie. I takhle může bohužel pro někoho vypadat jaro. Jarní únava a pylové alergie bývají sice přechodnými obtížemi, ale umí jarní náladu pěkně otrávit. Jak se jim bránit, pokud možno přírodní cestou?

Jak na rýmu u dětí?
26.10.2020

Jak na rýmu u dětí?

Rýma u dětí, zejména u kojenců a batolat, umí potrápit nejen děti, ale i rodiče. I když rýma většinou nepředstavuje závažné onemocnění, je pro dítě velmi obtěžující. Miminka nejsou schopna dýchat ústy a při poloze na zádech dochází k ucpání nosu, což je značně nepříjemné. Rýma u kojenců bývá spojena se zhoršeným sáním mléka. Rýma, to je také časté noční probouzení, špatný spánek a celodenní únava. Tipy, jak nejmenším dětem při rýmě ulevit, vám přinášíme.

Zánět průdušek u dětských pacientů
08.04.2020

Zánět průdušek u dětských pacientů

Zánět průdušek (bronchitida) je u dětí poměrně časté onemocnění. Suchý a dráždivý kašel, který se po několika dnech změní na kašel produktivní s vykašláváním hlenu, je typickým příznakem zánětu průdušek, který často doprovází nachlazení nebo na něj navazuje. Neléčená bronchitida může skončit nebezpečným zápalem plic, a proto by rodiče neměli s návštěvou dětského lékaře otálet.

Zobrazuji články 1 až 7 z 21 celkem