icon
Řada vysoce kvalitních zdravotnických prostředků a doplňků stravy Sinulan poskytuje velmi efektivní péči o dýchací cesty a nosní dutiny. Přináší intenzivní podporu celých dýchacích cest za využití síly z přírody a současně podporuje imunutu. Pečlivě vybrané látky přírodního původu účinkují v harmonii s tělem a podporují zdravé dýchání.
Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!
23.08.2022

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!

S blížícím se koncem prázdnin přemýšlí rodiče školkou a školou povinných dětí, jak podpořit jejich imunitu. Dětský kolektiv totiž představuje místo, kde se onemocnění velmi dobře šíří. Podzim a zima jsou období, kdy se ve zvýšené míře vyskytují nejen běžná dětská onemocnění, ale také obávané vši. Být připraven na možná úskalí, která s sebou pobyt v dětské kolektivu přináší, je proto víc než vhodné.

Jaro přichází a s ním i pylové alergie
01.04.2022

Jaro přichází a s ním i pylové alergie

Je tu jaro a s ním i nepříjemné pylové alergie. Slunce svítí a všechno kolem kvete. Pro většinu ideální počasí. Bohužel ne pro alergiky. S jarem se totiž probouzí řada pylových alergenů. Pokud patříte mezi ty, kteří právě bojují s neustálým kýcháním, rýmou a slzením očí, je dobré se zamyslet, zda na vině nejsou právě pylové alergeny.

Jak pečovat o nosík dětí a dospělých?
10.02.2022

Jak pečovat o nosík dětí a dospělých?

Pečujete o svůj nos? Nos si totiž zaslouží stejnou péči jako např. ústní dutina. Díky nosu nejen dýcháme, ale také cítíme a mnohem intenzivněji prožíváme své emoce. Bohužel na péči o nosní dutiny často zapomínáme, ačkoliv péče o ně je důležitá. Vysušená nosní sliznice ohrožuje nejen samotný nos, ale i naše celkové zdraví.

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla
30.09.2021

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla

Zatímco v létě konzumujeme potraviny, které organismus zchladí, na podzim je třeba změnit jídelníček a dodat tělu teplo. Cílem podzimního jídelníčku je nejen zahřát organismus, ale také podpořit imunitu a získat energii. Víte, kterými potravinami obohatit jídelníček, aby vám na podzim nebyla zima?

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. Kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou ovlivňovat i přijaté vitaminy a minerály.

Jak probíhá bronchitida u dětí
09.06.2021

Jak probíhá bronchitida u dětí

Za zánětem průdušek stojí ve většině případů virová infekce, jako třeba nachlazení. Tato nemoc může mít buď akutní, nebo chronickou podobu, přičemž u malých pacientů se nejčastěji jedná o akutní formu.

Není kašel jako kašel – jak je od sebe rozeznat
19.05.2021

Není kašel jako kašel – jak je od sebe rozeznat

S kašlem se v rozmarném jarním období potýká kdekdo. Jedná se o zcela přirozený ochranný reflex, kterým naše tělo reaguje na přítomnost cizorodých látek. Abychom se ho však mohli zbavit, je nejprve třeba vědět, o jaký typ se jedná. Na každý druh kašle totiž platí něco jiného...