Helena, Přerov:
Vážení přátelé.Můj manžel je pojištěncem ZPMV, kde údajně mají slevu při nákupu Vašich výrobků. Pokud se toto zakládá na ptravdě, žádám vás o laskavé sdělení o jakou slevu se jedná a jak při objednávce se prokazuje skutečnost pojištěnce? Za kladnou odpověď Vám předem děkuji.
23.01.2013 dne 10:19

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.

Pojištěnci ZPMV mají členskou slevu 15% (o 3% více oproti běžným členům Klubu zdraví Walmark). Pro uplatnění slevy je potřeba při registraci do Klubu zdraví Walmark uvést v bodě 4. Klientský kód: 2244.

V případě, že již je členem KZW, je potřeba za účelem změny typu člena KZW kontaktovat bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141 (prac. dny 7-19 hod.).

Poté je potřeba se před uskutečněním objednávky na stránkách Klubu zdraví Walmark přihlásit.
Sleva se pak vypočítává automaticky.

V případě jakýchkoliv nejasností doporučuji kontaktovat zákaznickou linku KZW.

S přáním hezkého dne

24.01.2013 dne 11:02