Martin, Nejdek:
V letošním roce jsem z tzv. médií zaslechl zprávy, vyjadřující se nedobře o výživových doplňcích. Jedna zpráva říkala, že doplňky v řadě případů neobsahují to, co je u nich deklarováno, druhá zpráva zase to, že PROSTENAL nemá žádné důkazy o účinnosti a funguje pouze jako placebo. Zajímalo by mne, jak to doopravdy je, zda někdo testuje tyto výrobky a) zda jejich obsah je v souladu s dokumentací b) zda mají vůbec nějaký fyziologický účinek. Zajímá mne to proto, že užívám různé doplňky obecně a PROSTENAL jmenovitě.
27.12.2011 dne 0:22

Vážený pane Burdo,

tyto zprávy ohledně kvality doplňků stravy jsou často značně zkreslené a paušalizující danou problematiku. Určitě je v ČR v prodeji mnoho velmi nekvalitních výrobků, které neobsahují to co slibují a naopak mohou obsahovat i některé nebezpečné látky, jako jsou např. těžké kovy. Na takové výrobky narazíte zejména na internetu a poznáte je podle přemrštěných reklamních sloganů o jejich účincích a často mají etiketu pouze v angličtině. 

Pokud se chcete takovým doplňkům stravy vyhnout, nakupujte výrobky v lékárně a produkty od preferujte větších a osvědčených výrobců jako je třeba Walmark. Naše firma vyrábí doplňky stravy ve vlastním výrobním závodě, který má certifikaci GMP, to znamená, že můžeme vyrábět i léčiva. Výrobek Prostenal je vyráběn za přísné kontroly kvality výroby a je naší povinností jako výrobce zajistit, aby obsahoval po celou dobu své trvanlivosti to, co je deklarováno na etiketě. Navíc obsah aktivních látek v Prostenalu odpovídá dávkám ověřeným ve vědeckých studiích.  

Doufám, že Vás tato odpověď uspokojila a že zachováte důveru v naše výrobky.

S pozdravem   

30.12.2011 dne 11:02