Pavla, Bohumín:
Snažím se od porodu zhubnout už 2roky a stále bez vysledků a pokud se mi podaří zhubnout za pár dní mám nabraná kila zpět.jen o prázdninýách jsem zhubla nejprve 2kila,ale zpět nabrala 4kg :-( už nevím co bych ještě vyzkoušela zřéjmně samotné cvičení a uprava stravy nestačí a chtěla bych to něčím podchytit kde opravdu uvidím už 100% výsledky. Mým jediným problémem je že kojím,sice jen malo,hlavně v noci a nesřaí se mi přestat,úplným násilím to nechci.a ve většině přípravků se kojícím ženám nedoporučuje,ale mě už by to bylo asi jedno,kdyby malé přestalo to mlíčko chutnat jen bych to uvítala,jen nevím zda bych jí tím nemohla ublížit kdyby náhodou to mlíko pila pořád dál.)díky za informace PAvla
01.10.2011 dne 16:14

Dobrý den, paní Pavlo!

Ve Vašem případě bych Vám doporučila přípravek CLA Clarinol 1000 mg. Tento přípravek podporuje odbourávání tělesného tuku a omezuje jeho zpětné ukládání (jo-jo efekt). Pomáhá tvarovat postavu a mimo to rovněž pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.

Samozřejmostí při užívání tohoto přípravku by měla být vhodná úprava jídelníčku a zvýšená pohybová aktivita. Takže v tom určitě vytrvejte...

V příbalovém letáku je uvedeno, že pro kojící matky tento přípravek není vhodný, ale Vy už máte dítě velké, které není závislé jen na Vašem mateřském mléku, takže tady už užívání tohoto přípravku Vašemu děťátku neuškodí.

A taky bych Vás chtěla upozornit (nebo možná i uklidnit), že vzhledem k tomu, že stále kojíte a tedy hormonálně ještě stále nejste v "normálu", je dost dobře možné, že po úplném ukončení kojení kila půjdou dolů sama (moje osobní zkušenost... :-)

S pozdravem a přáním pěkného dne

05.10.2011 dne 8:57