Aliesei, Jablunkov:
proč mám 0 Wk, čekala jsem na body které jsem teď nakoupila v lékárně a chtěla objednat dárek a zjistila jsem nulu ,tak to je pěkná sprostarna, to se nedělá , bez jakéholiv upozornění.Jsem vaším stálým zákazníkem ale už asi nebudu.
29.07.2013 dne 9:11

Dobrý den paní Sikorová, děkujeme za Váš dotaz.

Ve vašem případě došlo k expiraci Wk (viz stanovy bod 3.8), protože platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW je limi­tovaná. Pokud člen KZW, disponující Wk na svém účtu, nepošle v období posledních dvou let čárové kódy či nezíská Wk za nákup v zásilkové službě, je jeho stav Wk vynulován.

U vašeho členského účtu evidujeme jedinou aktivitu ze dne 28.3.2011, kdy došlo k navedení Wk. Od té doby nemáme zaznamenanou žádnou aktivitu.

V případě jakýchkoliv nejasností, kontaktujte, prosím, bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141 (prac. dny 7-19 hod.). Děkujeme za pochopení.

Daniel Czeczotka
Klub zdraví Walmark