Babalic, Praha:
Používám Váš výrobek Super Kolagen Complex. Zpočátku, asi na základě předchozích nepříliš dobrých zkušeností s výrobky určenými pro zlepšení problémů s klouby, jsem byla dost skeptická, ale teď (po cca 2 měsících užívání) musím říct, že zlepšení (ústup bolesti a lepší pohyblivost kolene) připisuji právě tomuto preparátu. Jen jedna malá poznámka - dívala jsem se na složení, které uvádíte - je tam nejprve "denní dávka obsahuje:", kde jsou uvedeny všechny účinné látky, a pod tím je "složení:" - jsou tam vypsány i pomocné látky, ale není tam uveden kolagen I, pouze kolagen typu II. To samozřejmě uvádím jen jako podnět k doplnění informací o výrobku.No a nakonec - ty tky jsou tak dobré, že mám problém zůstat jen při jedné denněZdravím. M.Setničková
20.11.2016 dne 10:30

Dobrý den paní Setničková,

taková pozitivní odezva od Našich klientů Nás velmi těší. Těší nás nejen udržení Vašeho kloubního zdraví, ale i příjemná chuť, kterou výrobku připisujete.

Co se týče Vaší poznámky k zápisu, ve výpisu "složení" je uveden želatina hydrolyzovaná, což je právě onen kolagen I.typu jiným slovy.

Přeji Vám za celou Naši společnost mnoho zdraví a příjemně prožité Vánoční svátky

 

 

23.11.2016 dne 7:22