Gabriela, Jeseník:
Pokud objednávám zboží přímo u vás,tak mi jsou automaticky načítány body po zaplacení?nemusím tak odesílat kody poštou?Některé vitamíny chci dát jako dárek a vystřihávat kody se mi proto nelíbí.A časopis,kde je karta na kody se dá koupit v lékárně,nebo ho zasíláte klientům?Děkuji.
21.11.2012 dne 17:59

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Při objednávce je automaticky připisován Bonus za nákup - podle výše objednané částky, za každých započatých 50.- kč je to jeden Wk. Pokud si přejete získat také Wk z produktů, je potřeba poslat originální čárový kód - nezáleží na tom, zda byl výrobek zakoupen v zásilkové službě, nebo v lékárně.

Pokud si přejete dát vitamíny jako dáre, můžete decentně požádat obdarované následně, nebo se kódů vzdát, je to vždy o Vašem rozhodnutí. Kódy nemůžeme započítávat automaticky, protože do věrnostního programu jsou zapojeni i klienti, kteří nakupují v lékárnách.  Originální kód je potřeba proto, aby nemohl být využit vícekrát.

Kartou na kódy zřejmě myslíte formulář na nalepování kódů. Tento není povinný, lze jej vytisknout zde na webové stránce v úseku Ke stažení. Pokud nalepíte kódy na jakýkoli papír, připíšete své členské číslo a příjmení, zásilka dojde k nám na zákaznický servis, kódy zpracujeme. Kódy jsou de facto peníze, které si střádáte ke koupi dalšího výrobku nebo dárku, proto je vhodné poslat zásilku doporučeně.

Děkuji Vám za pochopení a přeji hezký den.

 

22.11.2012 dne 8:49