Marta, Otrokovice:
Mám suchou a citlivou pokožku. Každé jaro se mi objevují po těle svědivé zarudlé skvrny. Produkt Chlorella Japan FORTE mi pomáhá. Letos se mi nedaří "nastartovat" jeho účinnost. Proto prosím o radu, jak postupovat při dávkování a hlavně kdy a co při tom jíst. Děkuji.
07.04.2016 dne 15:02

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Dávkování Chlorelly Japan Forte je v rozmení 3-5 tbl./2 denně. Užívat 15 min. před jídlem. Pro nastartování detoxikace můžete užívat vyšší dávku 5 tbl./2x denně. Při této dávce Vám velké balení 300 tbl. vydrží 1 měsíc, což by mělo být dostačující. S užíváním však můžete pokračovat, pro dlouhodobé užívání stačí 3 tbl./2x denně.

Dodržujte odstup 15 min. před jídlem a tablety zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny. Dávky si rozdělte dopoledne/např. snídaně, svačina a odpoledne/večeře. Větší příjem tekutin dodržujte i během detoxikace, aby mohly škodlivé látky z těla rychleji odcházet.

Detoxikaci můžete podpořit i Ostropestrcem Mariánským, který má detoxikační a antioxidační účinky na játra. Lze užívat společně s Chlorellou, v dávce 1 tbl./denně.

S pozdravem a přáním hezkého dne,


 

08.04.2016 dne 14:48