Jaromíra, Jablůnka:
Koupila jsem si u vás DetoxElixeer a prosím o radu jak jej užívat, zda při tom ještě nutno dodržovat ještě i nějakou zvláštní dietu, aby účinek byl větší. Dále mám také Chlorellu a ptám se, zda doporučujete užívat tyto přípravky současně nebo ne, a také zda doporučujete dietu i při té Chlorelle.
26.01.2016 dne 8:50

Dobrý den,

bylinná detoxikace pomocí produktu DetoxElixeer nevyžaduje speciální dietní režitm. Je však velmi podstatné hodně pít, aby se detoxikované látky odplavovali.

Pokud máte chuť, a chcete detoxikací pomocí bylin podpořit, můžete. Zvýšení příjmu ovoce a zeleniny, semínek, snížení příjmu masa, ideálně jen ryby, snížení nebo zcela omezení pečiva, a náhrada celozdrnnými obilninami, například ve formě kaší ( pohanka, jáhly, otruby.. ). Jistě je vhodné, při očistné kůře vynechat alkohol, a také chemicky upravené potraviny, jako například sušené dehydrované polévky, uzeniny, sladkosti atd..

Co se Chlorelly týče, jistě ji můžete užívat současně s DetoxElixeerem, i on sám o sobě, obsahuje chlorelu, takže pokud zvolíte tuto kombinaci, tak detoxikační efekt podpoříte.

 

Děkuji za dotaz, přeji příjemné dny

02.02.2016 dne 7:28