VICTORIA, Dobřichovice:
Jak se stát členem zlatého nebo stříbrného klubu?
10.04.2018 dne 14:00

Dobrý den,

odpovídáme na Váš dotaz "jak se stát členem zlatého nebo stříbrného klubu"

Ve věrnostním programu si budete moct vybrat ze dvou typů členství – Silver (Stříbrný) a Gold (Zlatý). Členství Silver vzniká při nákupech v roční souhrnné hodnotě nad 2 490 Kč a vy jako zákazník získáváte po dobu 365 dní trvalou slevu ve výši 4%. Pro vznik členství Gold je třeba souhrnná roční výše nákupu nad 3 990 Kč a nárok na slevu činí v tomto případě 8%.

Rozhodnete-li se během roku nakupovat dál, členství ve skupině se vám tím automaticky prodlužuje. Slevy se započítávají do dalších marketingových akcí.

(Pokud bude na e-shopu například sleva 20 %, jako zákazník Silver získáváte slevu 24% a jako zákazník Gold 28%.)

Zvýhodněná "Doprava zdarma" – pro členství Silver při nákupech za 590 Kč, pro členství Gold za 490 Kč (v případě nákupů pro neregistrované za 690 Kč).

Čtyřikrát ročně od nás obdržíte časopis Klubu zdraví, kde najdete nejen spoustu zajímavých článků a rozhovorů, ale také atraktivních nabídek za výhodné ceny. K tomu vám jako další bonus přidáme 10 zbrusu nových článků o zdraví a zdravém životním stylu, a to pravidelně každý měsíc. Nabízíme vám také možnost bezplatné konzultace vašich zdravotních problémů s našimi lékaři.

Nový věrností program budeme i nadále zlepšovat, připravujeme pro vás zajímavé dárky za vaše nákupy i další možnosti pomoci řešení vašich zdravotních problémů.

Děkujeme za vaši přízeň, které si moc vážíme a kterou i v budoucnu chceme odměňovat výhodami, slevami a dárky tak, abychom vám pokaždé udělali radost.

10.04.2018 dne 15:05