Jiří, Zbůch:
Jak někteří zákazníci přemýšlí a počítají, když napíší,že máte pěkné ceny.Pokud u vás Prostenal stojí 648,- Kč, uděláte slevu na 589,- Kč a přitom např. v lékárně MAX, BENU, První lékárna a další - je cena bez slevy 488,- až 489,- Kč. Nákup u vás mě velmi zklamal. Jen díky tomu, že jsem byla nový zákazník, dostala jsem cenu 471,- Kč za jedno balení. Ovšem, pokud bych chtěla za nějaký čas stejný výrobek koupit znovu, zaplatila bych cca o 100,- více než v jiné lékárně. Ten kdo pochválí vaše ceny buď neumí počítat, nebo kecá.
29.01.2018 dne 9:40

Dobrý den,

děkujeme za Váš názor.

Naši registrovaní členové Klubu zdraví Walmark mají výhodu ve formě osobních slevových kupónů a zvýhodněných nabídek.
Dále připravujeme nový zákaznický program, kde bude sleva pro klienta nastavena paušálně, dle pravidelného nákupu. Program bude spuštěný do 1 měsíce.

V případě telefonické objednávky je navíc možné poskytnou individuální slevu. Ověřila jsem Vaši zákazickou kartu a tuto slevu již máte na základě tel. hovoru na naši zákaznické lince dojednanou na další objednávku. Sleva je platná na celou objednávku, nikoliv na jeden výrobek.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

29.01.2018 dne 13:17