Ioan, Bucuresti:
Jak dlouho je potřeba užívat přípravek Lipoxal Xtreme II? Užívám ho 2 měsíce a za zatím jsem nezhubla ani kg. Ráda bych zhubla cca 3-5 kg. Vaše produkty kupuji pravidelně a jsem s nimi spokojená. Přípravek na hubnutí jsem koupila poprvé a z efektu jsem opravdu velmi zklamaná.
21.03.2013 dne 22:30

 Dobrý den,

po dvou měsících by se již účinek měl projevit... 

Nicméně, Lipoxal Xtreme II by se měl užívat 2x denně 2 tablety (nejlépe po snídani a obědě. Optimální je, pokud se v průběhu jeho užívání doplní i nějaká fyzická aktivita (nemusí to být jen samotné cvičení, ale jsou zde zahrnuty třeba i jen procházky rychlou chůzí či chůze do schodů, při kterých trochu rozpumpujete srdíčko…). V tomto případě se totiž mohou naplno uplatnit mechanismy účinkování jednotlivých substancí a podpoří se spalování tuků. Metabolismus tuků je díky Lipoxalu ovlivněn i bez fyzické aktivity, ale v kombinaci s ní je jeho působení efektivnější.

Pokud navíc ještě vhodně upravíte jídelníček, látky obsažené v Lipoxalu (green tea, guarana) Vám opravdu mohou pomoci se spalováním tuků. Takže zkuste ještě chvíli v užívání vydržet a zkuste se více se hýbat. 

 S pozdravem a přáním mnoha úspěchů v boji s nadbytečnými kilogramy

22.03.2013 dne 12:20