Dana, haviřov:
dobrý denv uterý sem obdržela v poledne baliček, kde sem třiletemu vnukovi objednalaza 173 CEM-M gumove ty stím že tam měli byt otisky spidrmena nebyli jak v papirove krabičce, leč sem musela otevřit i tu přimo s vitaminami tam také nic hned sem volala stím že slečna mne slibila že dodate , dnes došel vanočni katalog myslela sem že to tam najdu leč nebylo tam nic, Mohu ješte doufat uz mame i s perem tyto vitaminy proto sem volila tyto s obtisky.druhý můj dotaz je jineho - když chci poslat body mohu použit obalku ktera obcas od vas je vložena ? Stim že sem vždy jeste na ni nechala nalepit znamku i kdyz tam je napsano hradi přijemce - lec sem na pošte trvala na tom at znamku daji. dekuji Adamikova
25.11.2011 dne 14:56

Dobrý den paní Adamíková, děkujeme za Váš dotaz.

V případě reklamace CEM-M Spiderman, kontaktujte, prosím, bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141 (prac. dny 7-19 hod.). Děkuji za pochopení.

Pro zaslání čárových kódů můžete použít obálku přiloženou k informačním materiálům. Poštovné hradí Klub zdraví Walmark a známku by pošta neměla požadovat.

S přáním hezkého dne

28.11.2011 dne 11:44