Martina, Frýdek-Místek Lysůvky:
Dobrý dentrpím masivní neurogenní latentní tetanii kolik můžu sníst za den t Magnesium B6 ABYCH SE NEPŘEDÁVKOVALA?beru ještě 4 druhy antiepileptik léky na úzkosti zolloft a rivotril děkuji slečna Martina Konopčíková
20.10.2015 dne 10:19

Dobrý den slečno Konopčíková,

děkujeme za Váš dotaz i za zájem o výrobky Walmark. Veškeré doplňky stravy Walmark, jsou obecně netoxické a vykazují obvykle velmi dobrou snášenlivost. Nadměrné užívání hořčíku ve vysokých dávkách z doplňků stravy, ale může být toxické. Nejvyšší přípustná dávka přijatého hořčíku z doplňků stravy je pro dospělé osoby a děti od 9 let věku: 350 mg / den. (Magnesium + B6 – obsahuje v denní dávce 6 tablet, 300 mg hořčíku). Další hořčík také přijímáte v normální denní dietě, kterou konzumujete, např. v celozrnném chlebu, zelené listové zelenině (př. špenát), luštěninách (př. fazole, hrách) a také v ořechách.

O složení a typu doplňku stravy, který pravidelně užíváte, se určitě poraďte se svým ošetřujícím lékařem, který je podrobně obeznámen s Vaším zdravotním stavem a také zná léky, které pravidelně užíváte s ohledem na zmíněnou diagnózu.

s přáním hezkého dne,

20.10.2015 dne 13:35