Helena, Dobřany:
Dobrý den, zvažuji zakoupení přípravku Chlorella Japan FORTE 300 tbl. Jen tak pro informaci jsem jej hledala i na internetu a našla jsem Váš výrobek s cenou i o více než 100,- Kč levnější. Předpokládala jsem že u Vás jsou ceny nejnižší.
15.03.2013 dne 10:14

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Je možné že jste našla nižší cenu, protože každý prodejce si mže udělat akční cenu na prodej kteréhokoli výrobku. Nakupte vždy tam, kde Vám to nejvíce vyhovuje.

V naší zásilkové službě nyní probíhá pro členy Klubu zdraví Walmark akce dvojitý bonus, dále slevová akce podle výše nákupu, dárky za nákup. Pokud  Vám tyto služby nabídne i prodejce s levnější cenou, využijte.

Prioritou Klubu zdraví Walmark, není pouhý prodej, ale také nadstandardní služby pro zákazníka, zasílání tištěných informací, vždělávací procesy, věrnostní program. Samozřejmě rádi prodáme náš výrobek, včetně velmi kvalitní služby.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

15.03.2013 dne 10:40