Irena , Valtice:
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli existuje nějaký přípravek z Vaší nabídky na snížení hladiny kyseliny močové v krvi a dále na snížení hladiny cholesterolu. Předem děkuji za odpověď.
14.09.2011 dne 8:28

Dobrý den,

bohužel v sortimentu Walmark nemáme přípravek, který by přímo pomáhal snižovat hladinu kyseliny močové, jednoznačně je nutné respektovat rady lékaře a případně užívat předepsaná léčiva.

Naopak přípravků působících na hladinu cholesterolu v krvi je v našem sortimentu celá řada. Jedná se například o tyto produkty:

  • Super omega-3 - pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, má blahodárný účinek na srdce a cévy, ovlivňuje mozkové funkce
  • Lecithin FORTE 1325 mg - pomáhá zachovat normální hladinu cholesterolu v organismu, podporuje paměť a koncentraci
  • Lecithin 1200 mg, Lecithin s resveratrolem
  • Česnek Alicin 1000 mg - pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, příznivě ovlivňuje odolnost organismu (zvlášť horních cest dýchacích).

Obecně se také udává, že ke snížení hladiny cholesterolu v krvi je velmi vhodné zvýšit příjem vlákniny (tedy konzumovat hodně ovoce a zeleniny, celozrnné výrobky). Pokud víte, že Váš příjem vlákniny je nedostatečný, lze toto opět řešit doplňky stravy - např. přípravek Psyllium Husks či Digella.

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

 

14.09.2011 dne 13:47