Anonymní:
DOBRÝ DEN, ZAJÍMALO BY MNE, JAK SE ZÍSKÁVAJÍ Wk. ČLENSKOU KARTU MÁM A NĚJAK NEVÍM, JAK JI VÝHODNĚ POUŽÍVAT. DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.
14. 4. 2004 dne 0:00
Pro získání bonusu ve Wk je nutné se zapojit do věrnostního programu Klubu zdraví Walmark, který je založen na následujících principech. Věrnostní program (spotřebitelská soutěž) je určena všem členům KZW, kteří nakupují výrobky Walmark v lékárnách, na drogistických řetězcích nebo prostřednictvím dobírkové služby.  Pro získání bonusu nestačí jen zakoupit výrobek, ale je nutné zaslání čárového kódu z tohoto výrobku na adresu zákaznického servisu. Čárový kód je totiž jediným objektivním způsobem ověření nákupu. Každému členu je umožněn po uvedení členského čísla a hesla na internetových stránkách KZW (www.kzw.walmark.cz) přístup na svou osobní stránku, kde nalezne mj stav bonusu ve Wk. Po získání požadovaného počtu Wk si můžete bezplatně objednat dárek či výrobek. Ceny těchto dárků a výrobků ve Wk naleznete na zadní straně kl. zpravodaje a na internetových stránkách www.kzw.cz . Čl. karta v tuto chvíli hlavně plní funkci nositele čl. čísla, které potřebujete při získávání informací na bezplatné tel. lince, pro přístup na osobní stránky na internetu apod. Praktické využití je zatím určeno pouze pro členy klubu hlavně v regionu sev. Moravy, kteří dnes mohou na 7 lékárnách a prodejnách čerpat 10% slevu při nákupu produktů Walmark. Naší snahou je vytvořit celoplošnou síť prodejen poskytující tuto slevu.
20. 4. 2004 dne 0:00