Anonymní:
Dobrý den.Zajímalo by mě jakožto dlouholetou zákaznici,kde se dozvím,jaká jsou kritéria pro získání věrnostního programu GOLD či SILVER..Děkuji Hájková Hana
18. 3. 2018 dne 7:03

Dobrý den,

odpovídám na Váš dotaz "Dobrý den.Zajímalo by mě jakožto dlouholetou zákaznici,kde se dozvím,jaká jsou kritéria pro získání věrnostního programu GOLD či SILVER..Děkuji  Hájková Hana".

Informace ohledně nového věrnostního programu jsou uvedeny v časopise Klub zdraví, který byl odeslán na Vaši adresu. Také jsme zasílali informaci do emailu.

Dovoluji si Vás tedy informovat o tom, že pokud hodnota Vašich objednávek za posledních 365dní překročí hodnotu 2490Kč, stanete se prémiovým zákazníkem Klubu zdraví a získáte členství Silver na dobu 365dní s trvalou slevou 4%. Pokud hodnota Vašich objednávek překročí za posledních 365dní hodnotu 3990Kč, stanete se prémiovým zákazníkem Klubu zdraví a získáte členství Gold na dobu 365dní s trvalou slevou 8%.

Další dotazy Vám rádi zodpovíme na bezplatné telefonní lince 800 141 141 a zároveň Vám zasílám časopis Klub zdraví.

Děkujeme za dotaz a přejeme hezké Velikonoce.

27. 3. 2018 dne 9:28