Radek, Mělník:
Dobrý den, zajímalo by mě co by jste mi mohli doporučit pro přibrání na váze prosím vynechte nějaké jídlo 6x denně... Jím neustále a vše co se dá dokonce by se dalo říci že se občas i přejídám ovšem problem je v tom že už od svých 14náti let mám 60 kg nyní mi je 21 a váha je stejná i po tolika letech škoušel už jsem toho dost jako vytamíny vše od B dokonce B12 který mi byl porazen. Štítná žláza to podle krevních testů není a tasemnici snad taky nemám. Netvrdím že jsem nějaká chudinka ale opravdu mi vadí kosti koukající skrz mojí kůži.... pohybu mám docela dost nesportuji přestal jsem s posilováním... snažím se hýbat co nejméně a jíst jíst a jíst a stejně se nic neděje prosím o doporučení nějakého přípravdu co by dokázal dostat do mě nějaké sacharidy,proteiny... nejlepší by bylo kdyby jste mi doporučil to nejlepší na proteiny co se dá míchat s tím nejlepším co dodá sacharidy a k tomu všemu nějaký zázrak co dodá maximální chuť k jídlu jsem už zoufalý.
05.09.2012 dne 22:05

 Dobrý den,

v prvé řadě bych Vám doporučila konzultovat Váš problém s lékařem a opravdu požádat o komplexní vyšetření, protože pokud normálně přijímáte stravu v adekvátním množství (a to vy - dle vašeho dotazu přijímáte), může být problém i jinde (např. porucha metabolismu) - a tam Vám pak žádné doplňky stravy nepomohou.

Doporučila bych Vám následující... Gainery dodají tělu sacharidy (a tím energii – tělo ji pak nemusí čerpat z rezerv), proteinové přípravky pak bílkoviny. Ve Vašem případě tedy můžete jídelníček doplnit o tyto výrobky (z gainerů např. Whey gainer actions , z proteinů lze doporučit např. Whey Protein Actions 85). Oba tyto přípravky vyrábí firma AminoStar.

S pozdravem a přáním pěkného dne

06.09.2012 dne 8:10