Hajzner, Olomouc:
Dobrý den, v nabídce máte hlívu ústřičnou premium 60+30 t zdarma. V nabídce jedné lékárny jsem našel tentýž výrobek za nižžší cenu. Jak je to možné, že nenabízíte své vlastní výrobky za nejnižší ceny?Děkuji
15.10.2013 dne 9:45

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.¨

Prodej v lékárnách a na našem webu není nikterak provázán, každá lékárna určuje své ceny a akční nabídku sama. Je proto možné že jste výrobek Hlíva ústřičná Premium mohl najít v lékárně za nižší cenu, lékárna tak propaguje novinku a i přes aktuální ztrátu nabídne tuto nižší cenu.

Na našich webových stránkách je zboží pro všechny klienty za stejnou cenu, při nákupu získává člen Klubu zdraví Walmark Bonus za nákup, po zaslání originálního kódu pak i bonus za výrobek. Klub zdraví Walmark je nejen prodejní, ale také informační a o zákazníky pečující aktivita. Zakoupíte-li výrobek v lékárně nebo jinde, můžete jako člen KZW poslat čárový kód do věrnostního programu a tento Vám započítáme.

Můžete si tedy dle svého uvážení vybrat, zda zakoupíte výrobek v lékárně nebo u nás. Výhoda je vždy na Vaší straně.

Pevné zdraví a krásné dny přeje

15.10.2013 dne 10:04