Dagmar, Batelov:
Dobrý den, v mojí rodině používáme jedině Vaše výrobky. Jsem velice spokojena a všem doporučuji. Jen jedinej člen rodiny Vaše výrobky nepoužívá a to náš pejsek. A proto se za něj ptám Nechystáte nějaké výrobky do budoucna. (kloubní výživy, odčervovací ty,kapky do uší atp.) Myslím,že by to potěšilo i ostatní zákazníky,kteří mají své miláčky rádi a poskytnou jim jen to nejlepší.Jiné firmy co pozoruji u známých či v lékárnách tuto službu mají.Děkuji za Vaši odpověď a přeji krásné Vánoce
19.12.2012 dne 11:49

Dobrý den paní Dagmar,

děkuji za pamatování i na naše věrné kamarády - domácí zvířátka. Těmito produkty se zabývá již hodně firem, u nás nic takového neplánujeme. Přesto naše výrobky některá zvířátka užívají. Vím o tom, že kloubní výživy užívají pejskové i koně, občas někdo koupí vitamín E na pěknou srst u kočičky. Jenom se musí dávkovat s rozumem.... jako je tomu se vším, co člověk i zvířátko užívá.

Vašemu pejskovi přeji k vánocům nějaké dobré sušené ucho na zuby a Vám, celé Vaší rodině pevné zdraví a dobré srdce, jak projevujete v péči o zvířátka.

 

19.12.2012 dne 15:05