Hrábková, Kamenice 25168:
Dobrý den, v časopise Pestrý svět čtu nabídku koupi prášků na boleti kloubů Flexa nabídku nabízí Zimní akce klubu zdraví ctěla bych se zeptat jetli tato kůra tak účinná jak se zde píše mám 2 roky problémy s koleny. dkuji
05.01.2017 dne 13:24

Dobrý den paní Hrábková,

produkt Flexa není výrobkem společnosti Walmark a ani ho v našich nabídkách nenabízíme.

Pokud se jedná o doplněk stravy, nemůže být určen na bolest kloubů. A vzhledem k tomu, že nemám bližší informace a nevím ani o jaký výrobek se jedná, nemohu posoudit či porovnat složení s našimi produkty.

V našem portfoliu, máme pro zdraví kloubů produkty řady Proenzy, například Proenzi 3+s glucosaminem, chondroitinem, MSM a vitamínem C pro udržení správné funkce kloubní chrupavky.

Na bolest kloubů je určen volně prodejný lék Prubeven, který můžete zakoupit v lékárně.

Pokud se chcete pobavit podrobněji a podat mi bližší informace, kontaktujte mě prosím na tomto emailu.

dagmar.frohlichova@walmark.cz

Příjemný den a mnoho zdraví

10.01.2017 dne 8:32