Marta, Opava:
Dobrý den, také mě velmi mrzí zrušení dárků u Vašeho věrnostního programu, velmi překvapivé, bohužel z té nepříjemné stránky a silně demotivační. Nicméně máte na to právo, s tímto Vaším stanoviskem souhlasím. My máme doma nastřádáno 405 bodů. Chtěla jsem se ujistit, zda za body budeme moci objednat vánoční balení Marťánků a vánoční balení Viaderm Comlete, případně za jakých podmínek tj. za kolik bodů. Čárové kódy jsme ještě neodeslali, pošlu je nalepené na adresu Zákaznického servisu v pondělí poštou. V sekci nákup za Wk u obou produktů vidím "nelze uplatnit Wk" ? Je problém v dosud nepřipsaných bodech či jinde? Za jak dlouho po obdržení budou body připsány? Děkuji Vá za odpověď. S pozdravem, Marta Gatnarová
05.11.2016 dne 19:19

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Vánoční balení Marťánků Gummi lze zakoupit za 242 Wk, Marťánci s Imunactivem za 257 Wk.

Za 250 Wk bodů lze zakoupit dárkové balení Viaderm 60 tob. + Pupalka dvouletá 60 tob. Samostatný Viaderm 60 tbl. je za 356 Wk.

Pokud jste přihlášená na Vašem zákaznickém čísle, ale zatím nemáte dostatečné množství Wk na účtě, objeví se informace, že daný výrobek nelze za Wk body zakoupit.

Wk body připisujeme do cca 5-ti dnů od přijetí. Potvrzení o načtení čárových kódů je klientovi zasíláno e-mailem.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

07.11.2016 dne 14:54