Anonymní:
Dobrý den sdělte mě prosím jaké mám výhody jako Váše dlouholetá zákaznice? Zrušili jste soutěže a čárové kódy za které jsme mohli nakupovat. Děkuji Vrbková
23. 4. 2017 dne 13:12

Dobrý den paní Vrbková,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Nový zákaznický program bude spuštěný během léta. V této době uvedeme do provozu naše nové webové stránky, na kterých je nový program technicky závislý.

Wk body se již sbírat nebudou. Členské výhody budou více cíleny na výhodnější ceny výrobků.

Již nyní tyto výhody částečně využíváte a to formou výhodných nabídek pouze pro členy. V nejbližší době budeme rozesílat klubový časopis a ceník, kde bude pouze pro členy vložen slevový kupón v hodnotě 20% na celou objednávku.

Jakmile budou hotové podnímky nového zákaznického programu, zveřejníme je na našem webu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

25. 4. 2017 dne 12:44