Martina, Třinec:
Dobry den, reaguji na vasi odpoved na muj dotaz. Email jiz mam registrovany, a je pravda, ze to nebylo hned po registraci. Mate pravdu ze ve stanovach je napsano ze muzete pozzadovat uctenky pokud je to za vice jak 500wk, ale kody jsem zacala sbirat az pote co jsem se dozvedela ze je vubec muzu tady timto zpusobem uplatnit a vase odmeny mi prisly lakave, a uctenky si nikdy neschovavam protoze jsem nikdy o teto moznosti nevedela (vy si schovavate uctenky od nosnich kapek ktere jste zakoupila v lekarne?),a mi znami z prace a rodina, kteri mi taky poskytli kody jsou na tom stejne. U vas jsem toto zbozi nemohla nakoupit ponevadz jsem se registrovala az ted.NashledanouDobrý den moje identifikacni cislo je 98056678. U meho profilu je nejaky problem s prisanim bodu, muzete mi zdelit v cem je problem.Nashledanou Dobrý den, děkuji Vám za doplnění Vašeho členského čísla.Poslala jste do věrnostního programu kódy za 605 Wk, a to dne 19.4.2011. Členkou KZW jste ode dne 14.4.2011. Do KZW jste se přihlásila internetem, neuvedla jste žádný e-mailový ani telefonní kontakt. Vzhledem k tomu, že ihned posíláte čárové kódy, předpokládám, že jste si zjistila ve Stanovách, že tento věrnostní program je pro naše klienty zřízen a že jej můžete využívat.Protože u nás doposud neproběhl žádný nákup výrobků a po pěti dnech členství posíláte kódy z produktů v celkové nákupní ceně cca 7 tisíc korun, žádám Vás v souladu se Stanovami KZW o zaslání dokladu o nákupu těchto produktů.Zde cituji Stanovy KZW, které jsou veřejně přístupné na našich webových stránkách:2.9 Členství v KZW může být jednostranně zrušeno ze strany Wal­mark, a. s., bez možnosti využití nastřádaných a nevyčerpaných Wk, a to z důvodu podvodu či pokusu o podvod na společnos­ti Walmark nebo jiném členu Klubu zdraví Walmark nebo osobě nakupující produkty společnosti Walmark, a. s. Důvodem může být např. falšování čárových kódů jakýmkoli způsobem, získání čárových kódů nekalým způsobem a podobně. Společnost Wal­mark, a. s., si vyhrazuje právo požadovat po členovi Klubu zdraví Walmark doklad o zakoupení většího množství produktů, pokud čárové kódy z nich uplatňuje ve věrnostním programu KZW. Vět­ším množství se rozumí čárové kódy v hodnotě vyšší než 500 Wk, zaslané jednorázově a/nebo vykazující známky hromadného od­běru, nákupu či jiného získání produktů. Každý takový případ je řešen individuálně. Děkuji Vám za pochopení situace a žádám o zaslání dokladu o nákupu.Eva Drašnarová
22.04.2011 dne 9:28

Dobrý den, děkuji Vám za vysvětlení.

Stanovy jsou platné pro každého. Pokud jste začala střádat kódy ještě před přihlášením do KZW, pak jste odněkud získala pouze poloviční informaci - Wk můžete sbírat, je však nutno dodržet Stanovy.

Ve Stanovách je dále uvedeno, že se nejedná pouze o jednorázové zaslání kódů v hodnotě nad 500 Wk. Za nakoupené produkty Vám rádi poskytneme odměnu ve Wk a dárek nebo produkt dle vlastního výběru. Je však nutno dodržet Stanovy a zde opakovaně prosím o řádně pročtení bodu 2.9, jehož znění jsem Vám poslala v minulé odpovědi.

Prosím, pošlete tedy doklad o nákupu, v opačném případě nemůžeme kódy do věrnostního programu zahrnout.

S přáním hezkého dne

22.04.2011 dne 11:25