Onescu, Karviná:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na hlívu ústřičnou forte, kterou nabízíte. Lékařka mi na posílení imunity kromě vitamínů pro 3,5 letého syna doporučila i hlívu ústřičnou. Můžete mi odpovědět, zda Vámi prodávaný produkt je vhodný už i pro tak malé dítě nebo je pro něj vhodná jiná forma tohoto produktu a zda jej prodáváte. Děkuji
08.01.2012 dne 22:19

Dobrý den,

v naší nabídce máme nějkolik přípravků obsahujících hlívu ústřičnou. Všechny jsou vhodné pro děti od 3 let, takže Váš syn je může užívat (např. Hlíva ústřičná FORTE).

Problémem by však u tak malého dítěte mohlo být spolknutí tablety. Pokud by tento problém opravdu nastal, můžete ho vyřešit tím, že tabletu rozdrtíte a přidáte např. do jogurtu či přesnídávky.

Nevím, jaké vitaminy Vám lékařka doporučila - v našem sortimentu je multiminerální a multivitaminový přípravek Marťánci s Imunactivem, který kromě vitaminů a minerálů obsahuje i komplex aktivních látek Imunactiv (zinek, vitamin C, betaglukan a bioflavonoidy). Tento přípravek rovněž velmi příznivě podporuje obranyschopnost dítěte. Tento přípravek je vyráběn ve formě cucacích tablet.

S pozdravem a přáním pěkného dne

09.01.2012 dne 10:59