Jarka, Brno:
Dobrý den, prosím Vás o informace. Jakým způsobem se užívají Marťánci s Imunactivem? Na internetu jsem našla, že společně s jídlem. Dcera má nyní necelé 3 roky a neumí ty polykat. Rozkousává je. Je možné takto podávat společně s jídlem? Látky obsažené v tách nezpůsobují kazivost zubů? Děkuji moc za informace. Jarka
19.03.2012 dne 10:42

Dobrý den,

Vaše dcerka může Marťánky i rozkousávat. Můžete jí je podávat i s jídlem. Co se týče kazivosti zubů - toho, že by se jí začaly kazit zoubky v důsledku rozkousávání Marťánků, se obávat opravdu nemusíte. Marťánci s Imunactivem totiž neobsahují cukr, který právě nepříznivě ovlivňuje pH v ústech a je tak odpovědný za zvýšenou kazivost zubů. Naopak je zde obsažen xylitol (často používaný také ve žvýkačkách bez cukru), který příznivě ovlivňuje zdraví zubů.

Pokud byste měla zájem, v našem sortimentu máme i přípravek Marťánci sirup, který je vhodný už pro děti od 1 roku (a dětem velmi chutná)...

S pozdravem a přáním pěkného dne

20.03.2012 dne 11:20