Sedova, Praha:
Dobrý den, prosím Vás dá se kombinovat kozlík lékařský a mučenka pletní? Jaké jsou maximální dávky? Jedna firma (Kneipp vádí, že 8000Mg jiná má 150 Mg a píše, že se může max jedna denně. Jakto? A má mučenka spíš uklidnující nebo povzbuzující účinky? Já spíš přeferuji cokoliv na uklidnění/ spánek. děkuji
01.11.2017 dne 16:54

Dobrý den,

naše společnost Walmark má pro uklidnění a relaxaci ve svém portfoliu produkt Benosen, s kozlíkem lékařským a chmelem pro zlepšení kvality spánku, obohacené o aminokyselinu L-theanin.

Kozlík lékařský i chmel jsou vědecky prověřené látky,které napomáhají uvolnit organismus od napětí a stresu a přispívají k celkové relaxaci.

To proč různé společnosti uvádějí jinou denní dávku mučenky, bude spíše dotaz na ně. V našem portfoliu tato bylina není, proto neevidujeme ani vědecké studie a doporučené dávky či případné účinky této rostliny. S tímto dozatem se obraťe prosím na příslušené společnosti.

Příjemný den

02.11.2017 dne 8:49