Soňa, Sokolnice:
Dobrý den,prosím o radu.je mi 54 let a mám stále větší problémy s klouby,páteří. Před 2 roky mě začala bolet levá pata,levé koleno. V listopadu jsem měla problémy s krční, hrudní páteří léčeno injekce,flamexin, rehabilitace,koncem ledna viroza-opět zasažena krční, hrudní páteř se znehybněním levé horní končetiny-léčeno-injekce, ibalginem proti bolesti.na vypocení,rehabilitace.Začátkem června opět viroza-kašel,přůdušky,rýma-léčeno acylpirinem,Mucosolvan pastilky, potom Ibalginem-samoléčba. Nato návštěva u lékaře -užívání Erdomed, Flonidan zlepšilo se to,ale vrazilo se mi to do bederní páteře,s vystřelováním do pravé dolní končetiny, takže jsem nemohla vůbec chodit,sedět -opět injekce Novalgin, potom užívání Muscoril,po využívání mírné zlepšení,potom vyšetření na neurologii -Dg - lumbalgie po viróze- užívání Nimesil -podstatné zlepšení, vyšetření RTG -celkem normální.Nyní užívání Recoxa 1x a rehabilitace.Zřejmě mám špatnou imunitu a artrózu. Jaké doplňky mi doporučíte pro začátek? Děkuji a prosím o odpověď na můj e-mail.
08.07.2014 dne 10:43

Dobrý den,

na podporu imunity doporučuji užívat přípravek Imunactiv - tento přípravek obsahuje kombinaci bioflavonoidů, beta-glukanu, zinku a vitaminu C - mají na imunitu velmi příznivý vliv.

Co se týče kloubní výživy - ve Vašem případě bych doporučila přípravek Proenzi 3+. Ve svém složení obsahuje kromě jiného glukosamin a chondroitin, jejichž vlastnosti jsou velmi dobře hodnoceny celou řadou odborníků.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

09.07.2014 dne 7:52