Michaela, Neratovice:
Dobrý den,prosím o doporučení obdobného Vámi vyráběného produktu jako je Jungamal od firmy Pharmanex. Dětská lékařka mi ho doporučila pro 13-letého syna. Jungamal obsahuje: vit. A, C, D, E, B1, K, B6, riboflavin, niacin, biotin, kys. pantotenová, vápník, železo, zinek, hořčík, měď, chrom, mangan, selen. Děkuji M. Rutteová
21.06.2011 dne 9:54

Dobrý den,

jako náhradu za tento přípravek bych zvolila výrobek Marťánci s Imunactivem, který rovněž obsahuje řadu vitaminů a minerálů. navíc obsahuje komplex aktivních látek Imunactiv, což je komplex beta glukanu, zinku, vitaminu C a bioflavonoidů. Tyto látky přispívají ke správnému fungování přirozené obranyschopnosti těla.

Ještě je možná na zvážení, z jakého důvodu Vám dětská Dr. přípravek Jungamal doporučila. Na stránkách firmy Pharmanex jsem se o tomto výrobku dočetla, že tady v prvé řadě vyzdvihují obsah vit. D a vápníku - což je kombinace důležitá pro správný růst a rozvoj kostí u dětí. Pokud by tedy hlavní důvod užívání spočíval v nějakých problémech s růstem či pevností kostí, pak bych Vám raději doporučila přípravek Marťánci Gummi, kde je právě složení obohoceno o tyto dvě složky.

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

22.06.2011 dne 10:13