Jiří, Vsetín:
Dobrý den, potřebuji poradit. Byl jsem ve welness centru si zjistit, jak je na tom mé tělo a zjistili, že mám vysokou hodnotu viscerálního tuku a já bych se chtěl zepta, jak tuto hodnotu snížit. Jestli je funkční přípravek na tento problém, nebo musím pouze dodržovat životosprávu a pohyb. Bylo mi řečeno,že aktivita a strava nestačí, tak prosím o radu, co zničí,rozpustí viscerální tuk. Popřípadě mi doporučte vhodný přípravek, který lze užívat dlouhodobě, nebo jestli raději navštívit lékaře,aby mi něco předepsal. Děkuji předem p.Vašíček
09.05.2013 dne 18:44

Dobrý den, pane Vašíčku,

existuje řada faktorů, které hodnotu viscerálního tuku ovlivňují. Jedním z nich je životní styl. Stejně jako nevyvážená a nezdravá strava hodnotu viscerálního tuku zvyšují, tak pravidelné cvičení a zdravá strava ji snižují. Mezi další faktory patří pohlaví, hormony (např. u žen v menopauze), věk, etnický původ nebo genetické vlohy. 

V našem sortimentu nemáme žádný přípravek, který by tento problém primárně řešil. Takže doporučuji změnit životní styl, zdravě jíst a přidat pohybovou aktivitu.

S pozdravem a přáním pěkného dne

10.05.2013 dne 9:44