Alina-Lucia, Buzias:
Dobrý den, postrádám ve Vaší nabídce Hespidin gel a brusinky /jakékoliv.../Vím, že náhradou za brusinky je Urinal, ale pro dlouhodobé preventivní užívání mi nevyhovují, a i cena je rozhodně někde jinde, přitom brusinek je na trhu spousta, takže mě posíláte ke konkurenci? A Hespidin gel - za ten náhrada není žádná?Je škoda, že rušíte výrobky, které rozhodně, a to nejenom mě, vyhovovaly...třeba brusinky jsem objednávala nejenom pro sebe, ale i pro kolegyně, rodinu a nikdo z nich rozhodně nechce žádný z urinalů.... S pozdravemMartina Štěpánková
23.01.2015 dne 16:45

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Lituji, výrobek Hespidin gel je doprodán. Byla ukončena výroba z důvodu ekonomické nerentabilnosti výrobku. Náhrada se momentálně neplánuje.
 
Urinal je náš dlouholetý a klienty velmi oblíbený výrobek na péči o močové ústrojí. Ve svém složení obsahuje Brusinku velkoplodou - koncentrovanou sušenou šťávu. Na výběr je různá síla koncentrace brusinky- nejsilnější a vhodný pro akutní řešení zdravotního problému je Urinal Akut a Urinal Medical. Dále Urinal, který je možné užívat preventivně-dlouhodobě. Urinal je nyní navíc obohacel o Zlatobýl obecný.
Brusinky jsme v minulosti mívali od firmy Natures Bounty, která však ukončila dovoz tohoto výrobku do ČR.

Pro více informací Vám doporučím se obrátit na bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141 v pracovní dny v době 7 - 19 hod., kde Vám operátorky rády poradí s výběrem.

S přáním hezkého dne,

 

26.01.2015 dne 20:15