Lenka, Vítkov:
Dobrý den,poslední dobou jsem si všimla,že nejsou na vaších stránkách soutěže a dárky věrnostního programu.Budete v tom pokračovat? Nebo je to už ukončené.Děkuji za odpověd. Vladařová
17.10.2016 dne 19:11

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Jelikož od nového roku 2017 připravujeme nový, moderní a jednoduchý věrnostní program, upravujeme na dočasnou dobu současné podmínky. Přechod ze starého programu na nový bude plynulý a pozvolný, aby s naši klienti stihli načíst všechny své čárové kódy a uplatnit své Walmark koruny.

1) Věcné dárky ve věrnostním programu nebudou doplňovány. Dárky budou ukončeny.
2) Zasílání čárových kódů bude ukončeno k datu 31.12.2016. Načteny budou zásilky s razítkem pošty 31.12.2016.
3) Své nastřádané Wk body si můžete vybrat za produkty až do 31.3.2017.

Nově bude možné Wk body použít na částečnou úhradu produktu nebo vyměnit za dopravu zdarma.

Dočasné podmínky jsou prezentovány v říjnovém magazínu Klubu zdraví.

Součástí nového věrnostního programu pro členy klubu budou různé slevy, akce a výhodné nabídky.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

19.10.2016 dne 7:44