Eva, Praha 4:
Dobrý den,Obracím se na vás s prosbou o vydání duplikátu klubové legitimace. Při krádeži kabelky mi byl totiž odcizen i můj průkaz. Moje klubové číslo je A4689421Současně bych ráda využila této příležitosti a podělila se o dojmy z mé návštěvy na Jižním Městě v Centru zdraví, kde jsem absolvovala vyšetření „Diagnostika a pomoc při bolesti zad“. Mám endoprotézu kyčelního kloubu a začala mě zlobit bederní páteř i druhá kyčel. Proto jsem uvítala možnost přihlásit se do programu. A byl to skvělý zážitek. Pan magistr Voříšek se mi opravdu maximálně věnoval a po pohovoru o mých obtížích a otestování mi dal mnoho cenných rad, s nadějí, že budu-li se jich držet, mé obtíže se zmírní a hrozba operace druhé kyčle by se mohla alespoň oddálit. Jeho přístup byl maximálně profesionální a k tomu jeho vstřícné a chápající jednání jsem velice ocenila. Děkuji také za pozornost, kterou jste mi prostřednictvím p. Voříška darovali (preparát Omega 3). S vděčností také vzpomínám na koupi trackingových holí ve vašem bodovém věrnostním systému. Právě nyní, kdy se mé obtíže po pádu na zimním náledí zhoršily, je s úspěchem často využívám. Prostě s Walmarkem mám ty nejlepší zkušenosti.
14.10.2011 dne 22:15

Dobrý den paní Evo,

děkujeme Vám všichni za příjemnou informaci o návštěvě Centra zdraví, věříme, že i ostatní klienti, kteří služeb využili, jsou spokojeni. Novou členskou kartu Vám pošleme cca do 14 dnů.

Za Zákaznický servis Vás pozdravuje

17.10.2011 dne 11:42