Lucie, BRNO:
Dobrý den, objednala jsem u Vás Marťánky 1+1 s Marťaperem, bohužel ani jedno Marťapero nefunguje. Není vám to trapné rozdávat dárky, které jsou k ničemu. Navíc expirace u obou balení je 2/2015, což mi přijde docela málo. Kdybych věděla datum expirace, určitě bych si nezakoupila takové množství, protože min. 1 balení poletí prošlé do koše. Toto byla moje poslední objednávka u Vás, jste velice neseriózní, hodnocení určitě předám dál.přeji krásný den S pozdravem Lucie Přivřelová
19.09.2014 dne 10:48

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.
Objednávku jste zadávala na našich webových stránkách, kde máte u Vámi zakoupeného balení Marťánci Gummi s BoneActivem napsanou informaci o expiraci II/2015 a také upozornění cituji z webu: "Balení 90 ks v nabídce 1+1 zdarma! Příbal nemusí být funkční."
Posílám Vám odkaz na tyto stránky, ať si vše uvedené můžete zkontrolovat:

http://www.klubzdravi.cz/produkty/martanci-gummi-s-boneactive_861.aspx

Veškeré informace, na základě kterých jste se mohla dopředu rozhodnout, zda-li si Marťánky v akci zakoupíte tam jsou umístěny.

Dodatečně se omlouvám za nefunkční příbal a pokud máte zájem, ráda Vám zašlu jiný, náhradní dárek pro děti. Nebo můžete zboží do 14-dnů vrátit zpět.

Co se týče expirace - konec února 2015 - dávkování je 2 želatinoví Marťánci denně. Dvě balení tedy máte na 3 měsíce. Pokud začnete s užíváním nejpozději do konce listopadu 2014, nemusíte se obávat překročení expirace.

Děkuji za pochopení a předem také děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem,

19.09.2014 dne 12:48