Jiří, Skalná:
Dobrý den, nevíte jakým lékem, nebo produktem zn. Walmark, bych předcházel citlivosti zlomenin na počasí? Měl jsem vychýlených sedm obratlů z pádu ze střechy a z toho 4 v kříži..nebo oblasti bederní a to mě pořád bolí, když zaprší...děkuji za odpověď
26.01.2016 dne 13:40

Dobrý den,

tomuto jevu, který u sebe pozoruje se říká meteosenzitiva. Není příliš známo jak s ní pracovat. Bolest je většinou ovlivněna atmosférickým tlakem. Někteří lidé tyto pocity mají, jiní ne.  Zhodnotíme-li to co víme, je to fakt, že zlomenina, která se má správně zahojit, potřebuje klid, aby mohlo dojít k osteosyntéze, tedy spojení kostí. Potřebuje také správnou výživu, přísun vápníku, hořčíku, vitamínu C a D pro přirozený stav kosti. Z mého pohledu také doporučuji vhodný pohyb, protože kost a okolní svaly při znehybnění slábnou, a dobrou výživu. Pokud nejste schopen, získat všechny látky ze stravy, tak bych doporučila komplex pro zdravé kosti a klouby.

http://www.klubzdravi.cz/produkty/walmark-zdrave-klouby-a-kosti_2770.aspx 

Držte svá záda v teple, a vyzkoušejte i náš jednoduše aplikovatelný tejp, který pomáhá předcházet bolestem a napomáhá lepšímu držení těla.

http://www.klubzdravi.cz/produkty/proenzi-bodyfix_2610.aspx

 

Přeji mnoho úspěchů

27.01.2016 dne 8:56