Pavla, Ostrava-Hrabůvka:
Dobrý den, několik let jsem užívala přípravek Viaderm na posílení vlasů a nehtů, ale bohužel jsem musela přerušit užívání, jelikož se mi na obličeji a na noze objevily pupínky i hnisající, což mne úplně překvapilo. Nejdříve jsem snížila počet t a pak jsem byla nucena úplně vynechat. Podotýkám, že užívám stále stejné léky, takže reakce mne překvapila. Došlo ke změn ve složení přípravku Viaderm? Prosím o vysvětlení.P.Mahdalová pmahdalova@email.cz
12. 2. 2018 dne 12:50

Dobrý den,

za posledních 6 let se neprováděly výrazné změny ve složení výrobku ani v jeho aktivních látkách či potahotvorných.

Doporučuji produkt vysadit a sledovat, zda se potíže upraví. Pakliže ne, nebyly Vaše problémy vlivem tohoto výrobku.

Vzhledem k tomu, že Vám dlouhodobě nečinil komplikace, a k žádné změně nedošlo, nepředpokládám vliv produktu.

Příjemný den a omlouvám se za prodlevu v odpovědi způsobenou výpadkem informačních technologí

14. 3. 2018 dne 11:39