Eva, Tučapy u Soběslavi:
Dobrý den,můžu užívat lipoxal Xtreme když mám vyšší tlak a beru léky na tlak bisoprolol 10 a prenewel 4mg.Děkuji
29.06.2011 dne 21:01

Dobrý den, paní Betuštiaková,

ve Vašem případě bych Vám užívání Lipoxalu Xtreme nedoporučila. Obsahuje totiž i látky, které by mohly v  interakci s Vašimi léky způsobit řadu zdravotních problémů.

Proto bych Vám raději doporučila tuto alternativu. Jedná se o přípravek CLA Clarinol - tento přípravek rovněž podporuje odbourávání tělesného tuku a omezuje jeho zpětné ukládání, pomáhá tvarovat postavu a navíc pomáhá i snižovat hladinu cholesterolu. A vzhledem ke složení tohoto přípravku by pro Vás byl určitě vhodnější.

Samozřejmostí by při užívání jakéhokoli přípravku určeného k hubnutí měla být i vhodná úprava jídelníčku (hodně celozrnného pečiva, zelenina, ovoce), dostatečný pitný režim a také dostatek pohybové aktivity.

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

07.07.2011 dne 9:58