Pavel, Nový Bydžov:
Dobrý den,Můj syn je silný kuřák,dlouhou dobu nejí žádné vitamíny ani zeleninu..Má podezdření na bercový vřed,,Můžete mě prosím poradit který produkt Vaší firmy by byl pro něj vhodný?? Děkuji
31.07.2012 dne 18:54

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Pro kuřáky je prvotní rada pokusit se s tímto zlozvykem přestat, nyní již existují různé způsoby podpory při odvykání. Osobně mám vyzkoušeny náplasti a vlastní silnou vůli. Nekouřím pět let a kouřila jsem předtím 35 let s přestávkou v těhotenství a dětství dcery po dobu 5 let, čili jsem se vrátila. Nyní se již nevrátim, nesmím zkusit ani jednu a nemám na cigarety ani chuť, ani elektronickou bych si nedala.   .... to jen pro povzbuzení, aby Vás syn věděl, že to jde a je opravdu krásné nekouřit. Může se každý měsíc odměnit i pěknou částkou.

Nutné je dodávat antioxidanty, např. výrobek Antioxidant, Selezin ACE, každý výrobek, ve kterém se antioxidanty vyskytují. Bércový vřed nutno léčit s lékařem, z našich produktů doporučuji užívat Varixinal tablety a současně i na NEOTEVRENY vřed Varixinal gel. Nezatěžovat nohy, odpočívat s nohama nahoře.

Přeji Vašeho synovi hodně sil, pevnou vůli a radost z následného uzdravení

02.08.2012 dne 10:25