EWEREL SVÍTIDLA, Olomouc:
Dobrý den,můj dotaz je trochu obecnějšího charakteru.Manželka je členem Finclubu, kde nakupuje řadu doplňků. Např. Selen, Zinek,Hořčík, Echinaceu, Acerolu,Laktobacily, Femiveltabs atd. Jak jí mám vysvětlit, že vaše doplňky jsou stejně dobré (tedy pokud jsou), když Finclub se vychválí do nebe a u Vás taková argumentace není.Obvyklá odpověď zní, že ve Vašich doplňcích je plno chemie.Např. proti Femiveltabsu jsem položil Mabelle. V obou případech je vyroben z jetele. Jenže zatímco U Finclubu má představu, že jetel ja sklízen z horských luk, kde se pasou nebeští beránci, tak u Vás má představu jetele z Ostravska.Tak zkuste poradit nějaké argumenty.Váš stálý zákazník.
11.01.2012 dne 11:55

Dobrý den,

děkujeme za důvěru. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, jejichž kvalita a čistota je velmi pečlivě kontrolována. Naše firma vyrábí doplňky stravy ve vlastním výrobním závodě, který má certifikaci GMP, to znamená, že můžeme vyrábět i léčiva.  Navíc - každý doplňěk stravy prochází schválením na Ministerstvu zdravotnictví, které kontroluje složení výrobků.

Vitaminy, minerály, rostlinné extrakty a další aktivní látky, aby mohly být ve formě tablet nebo tobolek, musí obsahovat ještě další pomocné (přídatné) látky, aby mohla daná léková forma udržet tvar a aby aktivní látky byly stabilní po celou dobu expirace (do minimální trvanlivosti). Jedná se o látky, které jsou však inertní vůči organismu, do organismu nijak negativně nezasahují a jsou většinou odvozeny z přírodních či přírodně identických substancí. A tyto látky obsahují i tablety a tobolky Finclubu.

S pozdravem a přáním pěkného dne

16.01.2012 dne 12:38