Martina, Třinec:
Dobrý den moje identifikacni cislo je 98056678. U meho profilu je nejaky problem s prisanim bodu, muzete mi zdelit v cem je problem.Nashledanou
21.04.2011 dne 20:16

Dobrý den, děkuji Vám za doplnění Vašeho členského čísla.

Poslala jste do věrnostního programu kódy za 605 Wk, a to dne 19.4.2011. Členkou KZW jste ode dne 14.4.2011. Do KZW jste se přihlásila internetem, neuvedla jste žádný e-mailový ani telefonní kontakt. Vzhledem k tomu, že ihned posíláte čárové kódy, předpokládám, že jste si zjistila ve Stanovách, že tento věrnostní program je pro naše klienty zřízen a že jej můžete využívat.

Protože u nás doposud neproběhl žádný nákup výrobků a po pěti dnech členství posíláte kódy z produktů v celkové nákupní ceně cca 7 tisíc korun, žádám Vás v souladu se Stanovami KZW o zaslání dokladu o nákupu těchto produktů.

Zde cituji Stanovy KZW, které jsou veřejně přístupné na našich webových stránkách:

2.9    Členství v KZW může být jednostranně zrušeno ze strany Wal­mark, a. s., bez možnosti využití nastřádaných a nevyčerpaných Wk, a to z důvodu podvodu či pokusu o podvod na společnos­ti Walmark nebo jiném členu Klubu zdraví Walmark nebo osobě nakupující produkty společnosti Walmark, a. s. Důvodem může být např. falšování čárových kódů jakýmkoli způsobem, získání čárových kódů nekalým způsobem a podobně. Společnost Wal­mark, a. s., si vyhrazuje právo požadovat po členovi Klubu zdraví Walmark doklad o zakoupení většího množství produktů, pokud čárové kódy z nich uplatňuje ve věrnostním programu KZW. Vět­ším množství se rozumí čárové kódy v hodnotě vyšší než 500 Wk, zaslané jednorázově a/nebo vykazující známky hromadného od­běru, nákupu či jiného získání produktů. Každý takový případ je řešen individuálně.

Děkuji Vám za pochopení situace a žádám o zaslání dokladu o nákupu.

22.04.2011 dne 7:45